księżna Kate
ONS
1/7
księżna Kate
ONS

 

Księżna Kate zostanie mamą po raz trzeci już za miesiąc! Zgodnie z oficjalnym komunikatem Pałacu Kensington, trzecie dziecko książęcej pary z Cambrigde przyjdzie na świat w kwietniu. Oficjalnie nie poinformowano, jakiej płci będzie kolejny potomek brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak media nie mają wątpliwości, że będzie to dziewczynka. Czy faktycznie tak się stanie, dowiemy się już za kilka tygodni. Tymczasem nacieszmy oczy kolejną świetną ciążową stylizacją księżnej Kate. Przyszła mama znów pozwoliła sobie publicznie na czuły gest wobec brzuszka!

 

Zobacz też: To rzadki widok! Ciężarna księżna Kate z wielkim brzuszkiem i Meghan Markle na jednej imprezie! Obie wyglądały bosko! Zobaczcie zdjęcia!

 

To zachowanie zna każda mama! Wzruszające zdjęcie ciężarnej księżnej na kolejnej stronie.

 

Polecamy: Kosmetyki a ciąża. Czego można używać, a czego lepiej unikać, kiedy dziecko jest w drodze?

2/7
księżna Kate
ONS

Księżna Kate pojawiła się z oficjalną wizytą w szkole podstawowej w Blackbird Ley. Miała na sobie biały płaszczyk z podwyższoną talią. Okrycie pięknie wyeksponowało ciążowy brzuszek księżnej. W pewnym momencie księżna pozwoliła sobie, by...

 

Zobacz też: Księżna Kate już jako 13-latka wiedziała, że poślubi dżentelmena o imieniu... William!

3/7
księżna Kate
ONS

... położyć dłoń na ciążowym brzuszku i czule się po nim pogłaskać! To już nie pierwszy raz, kiedy przyszła mama publicznie okazała matczyne uczucie rosnącemu brzuszkowi. Co ciekawe, księżna Kate nigdy nie pozwala sobie na czułości wobec męża - księcia Williama. Para publicznie nawet nie trzyma się za ręce. Zakazuje tego protokół, który obowiązuje członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

4/7
księżna Kate
ONS

Księżna Kate doskonale wygląda w ciąży. Redaktorzy modowi z całego świata zachwycają się jej klasycznym, eleganckim stylem, któremu pozostaje wierna od lat. 

5/7
księżna Kate
ONS

Ciążowe stylizacje księżnej Kate delikatnie podkreślają rosnący brzuszek, jednak nie eksponują go nadmiernie. Klasa!

6/7
księżna Kate
ONS

Do porodu został miesiąc. Przyszłej mamie życzmy dużo zdrowia!

7/7
księżna Kate
ONS

I czekamy na radosną nowinę!