księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate
księżna Kate
ONS
1/5
księżna Kate
ONS

 

Księżna Kate uchodzi za ideał urody dla wielu kobiet. Zawsze perfekcyjnie ubrana, z idealnie ułożonymi włosami oraz cerą, godną pozazdroszczenia. Wiele osób zastanawia się, czy księżna Cambrigde sięga po zabiegi medycyny estetycznej, by zachować młody i promienny wygląd. Okazuje się, że księżna owszem ma swoje sposoby dbania o cerę, jednak nie mają one nic wspólnego z popularnym wśród wielu gwiazd botoksem. Księżna Kate woli bardziej naturalne metody.

 

Zobacz też: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

 

Kosmetyczka gwiazd właśnie wygadała się, co stosuje księżna Kate, by mieć tak idealną cerę. Zdziwicie się! To popularne smarowidło do chleba! 

 

Polecamy: Oczyszczająco-detoksykująca maseczka z węgla aktywnego – właściwości i przepis

2/5
Księżna Kate
ONS

 

Deborah Mitchell,  kosmetyczka takich sław, jak: Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow oraz księżna  Kate, w wywiadzie dla telewizji ITV wyznała, że jedna z jej klientek stosuje na twarz specjalną maseczkę na bazie czekolady, orzechów, cukru oraz oleju palmowego. Skład specyfiku, który ma zapewniać promienną cerę bardzo przypomina... Nutellę! 

3/5
Księżna Kate
ONS

 

- Faktycznie, jedna z moich klientek stosuje Nutellę na twarz w domu. Ona ma bardzo dobrą cerę - powiedziała Deborah Mitchell.

Widzowie natychmiast uznali, że tajemniczą klientką sławnej kosmetyki jest nie kto inny, jak sama księżna Kate. 

4/5
Księżna Kate
ONS

 

Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Jednak pewnym jest, że cera księżnej Kate zawsze wygląda świetnie. Widać, że Kate Middleton starannie dba o to, by zawsze dobrze wyglądać nawet na zdjęciach wykonanych z bliska.

5/5
Księżna Kate
ONS

Myślicie, że księżna Kate faktycznie robi sobie maseczkę z kremu czekoladowego? I co na to jej dzieci , księżniczka Charlotte i książę George, jeśli mama faktycznie podkrada im przysmak? ;)

Więcej na temat Księżna Kate