księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate
księżna Kate
East News
O tym talencie księżnej Kate nikt nie wiedział!
1/5
księżna Kate
East News

Nie jest tajemnicą, że - wbrew pozorom i domysłom - życie księżnej nie jest usłane różami i nie jest wypełnione po brzegi jedynie przyjemnościami, wyjazdami oraz machaniem ręką poddanym. Kate wkraczając do rodziny królewskiej, musiała przyjąć na siebie wiele obowiązków, zasad, jednocześnie wyrzekając się niezależności, pasji i zainteresowań. Nie każdy więc wie, czym Kate zajmowała się wcześniej, jakie ma wykształcenie i pasje. Teraz postanowiła o tym przypomnieć i już wzbudza kontrowersje! 

 

Zobacz: CIĘŻARNA KSIĘŻNA KATE NA GALI OBOK GWIAZD HOLLYWOOD. POPEŁNIŁA NIETAKT?

2/5
Księżna Kate
ONS

Okazuje się, że księżna Kate z wykształcenia jest historykiem sztuki i od lat pasjonuje się fotografią. Do tej pory mogła robić to w zaciszu pałacowym, ale teraz postanowiła zaprezentować światu swoje zainteresowania. Co w tym kontrowersyjnego?

 

Zobacz: DLACZEGO KATE MIDDLETON SIEDZI W PŁASZCZU W POMIESZCZENIACH? BO MUSI...

3/5
Księżna Kate
ONS

Mogłoby się wydawać, że pasja księżnej jest całkowicie "nieszkodliwa" i nie powinna nikogo oburzać. Jednak Kate nie dość, że postanowiła zorganizować wystawę fotografii, to jeszcze...

 

Zobacz: KSIĘŻNA KATE SKRYTYKOWANA - NIE POWINNA ROBIĆ TEGO W CIĄŻY?

4/5
Księżna Kate
ONS

… zaprezentuje na niej zdjęcia Lewisa Carrolla, który w wielu kręgach jest uważany za pedofila! Fotograf był autorem „Alicji w Krainie Czarów” i robił zdjęcia dzieciom.

 

Dzieci zajmowały szczególne miejsce w wiktoriańskiej wyobraźni i były celebrowane ze względu na swój widoczny nieograniczony potencjał. To myślenie wciąż jest dla nas prawdziwe i stanowi podstawę dużej części mojej oficjalnej pracy, pracy organizacji charytatywnych, które zdecydowałam się wspierać, i, w rzeczy samej, mojej roli jako młodej matki – napisała księżna Kate w katalogu poświęconym wystawie.

 

Na wystawie pojawią się też zdjęcia Julii Margaret Cameron, Oscara Rejlandera, Clementiny Hawarden.  

 

Zobacz: KOLEJNE ZDJĘCIA KATE MIDDLETON W CIĄŻY! BRZUSZEK JEST JUŻ NAPRAWDĘ DUŻY

5/5
Księżna Kate
ONS

Wystawę przygotowaną przez księżną będzie można oglądać od 1 marca w National Portrait Gallery w Londynie. Myślicie, że wywoła skandal?

 

Zobacz: KSIĘŻNA KATE W 4. MIESIĄCU CIĄŻY TAŃCZY NA... STACJI KOLEJOWEJ! MUSICIE TO ZOBACZYĆ :)

Więcej na temat Księżna Kate