księżna Kate i książę William na regatach
East News

Księżna Kate niedługo ogłosi czwartą ciążę?! Najnowsze zdjęcia zdradzają całą prawdę

księżna Kate i książę William na regatach
East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? O to czujni fani brytyjskiej rodziny królewskiej podejrzewają żonę księcia Williama już od dawna! Wszystko przez to, że księżna lubi zasłaniać swój brzuszek torebkami, marynarkami czy układać dłonie w sposób, który sugeruje, że spodziewa się kolejnego dziecka - kładzie je bowiem czule na swoim brzuchu. Dodatkowo mówi się, że teraz gdy Meghan Markle powitała na świecie syna, księżna Kate może już spokojnie ogłosić kolejną ciążę, bez obaw, że przyćmi świeżo upieczoną mamę. Czy tak będzie faktycznie? Najnowsze zdjęcia Kate zdradzają całą prawdę!

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate i książę William jakiś czas temu wrócili do swoich obowiązków. Księżna miała długą przerwę ze względu na narodziny księcia Louisa. Teraz jednak już bez żadnych przeszkód podróżuje po świecie. Tym razem z mężem pojawiła się na regatach King's Cup i przyciągała wzrok swoją stylizacją.

Jak przystało na marynarskie klimaty, Kate wybrała stylowy sweterek w paski i modne spodnie z wysokim stanem. Wyglądała świetnie i... bardzo szczupło! Miłośnicy teorii spiskowych mogą być niepocieszeni, ale trudno dostrzec u Kate jakiekolwiek ciążowe krągłości. Wszystko wskazuje więc na to, że na czwarte Royal Baby trzeba będzie trochę poczekać, o ile książęca para w ogóle się na nie zdecyduje. 

księżna Kate w swetrze w paski i spodniach z wysokim stanem
East News

Kate w powyższej stylizacji jak zawsze wygląda niesamowicie. Udało nam się stworzyć podobny zestaw:

Księżna Kate i książę William pokonali kryzys?

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że jeszcze do niedawna mówiło się o rozwodzie książęcej pary przez zdradę Williama. Książę ponoć miał romans z najbliższą przyjaciółką Kate! Najnowsze zdjęcia pary przeczą jednak wszelkim plotkom, bo Kate i William wyglądali na bardzo szczęśliwych!

księżna Kate na regatach
East News

Księżna Kate i książę William pokonali kryzys

księżna Kate i książę William pokonali kryzys
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23