książę William zdradził księżną Kate
East News

Ostatnio brytyjska rodzina królewska budzi niemałe emocje. Wszystko za sprawą ciąży Meghan Markle, a także... rzekomego romansu księcia Williama! Przez ostatnie tygodnie nie mówiło się o niczym innym, niż to, że książę William zdradził swoją żonę z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Handbury! 

Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie. (...) Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego - informował "The Sun".

Jak teraz układa się w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia poniżej.

1/4
księżna Kate, książę William idą na mszę
East News

Księżna Kate i książę William pojawili się w niedzielę wielkanocną w kościele St George's Chapel w zamku w Windsorze. Para była w świetnych humorach i wyglądała na bardzo szczęśliwą. Po kryzysie nie ma śladu!

2/4
Księżna Kate w błękitnym płaszczu
East News

Warto dodać, że jakiś czas temu prawnicy brytyjskiej rodziny królewskiej wydali oficjalne oświadczenie w sprawie rzekomego romansu księcia Williama. 

Publikacja jest fałszywa i wysoce szkodliwa. Oprócz tego, rozpowszechnianie kłamliwych spekulacji dotyczących życia prywatnego naszych klientów stanowi naruszenie ich prywatności, zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - głosi oświadczenie.

 

3/4
księżna Kate, książę William z królową na mszy
East News

Szczęśliwym Kate i Williamowi towarzyszyła królowa Elżbieta II, która obchodzi dziś swoje 93. urodziny. Też była w doskonałym nastroju! 

4/4
księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy
East News

Księżna Kate zwracała uwagę nie tylko dobrym nastrojem, ale i stylizacją. Miała na sobie błękitny płaszcz od Alexandra McQueena. Pod spód założyła sukienkę w tym samym odcieniu. Na głowie miała dopasowany kolorystycznie toczek.