Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate dostała od swoich dzieci niezwykły prezent z okazji Dnia Matki! Chwyta za serce!

Księżna Kate z dziećmi

Choć w Polsce Dzień Matki przypada 26 maja, to na Wyspach Brytyjskich to święto obchodzi się w marcu. W tym roku ten wyjątkowy dzień księżna Kate przypadł na niedzielę 14 marca. Z tej okazji  żona księcia Williama dostała przepiękny prezent od trojga swoich dzieci: George'a, Charlotte i Louisa.  Maluchy sprawiły jej ogromną radość, tym bardziej, że prezent dla ukochanej mamy wykonały samodzielnie! Co takiego przygotowały?

Prezent dla księżnaj Kate z okazji Dnia Matki

W niedzielę rano na profilu instagramowym księżnej Kate i księcia Williama pojawiły się fotografie podarunków, jakie z okazji dnia Matki dla Kate przygotowali George, Charlotte i Louis. Książęta przy pomocy królewskich kucharzy upiekły dla mamy wspaniały tort. Co ciekawe, nie jest to cukiernicze dzieło sztuki, ale... proste ciasto biszkoptowe przełożone kremem śmietanowym i konfiturą, udekorowane kolorowa posypką i ozdobami w kształcie serduszek. 

Tort na białym talerzu z różowymi, żóltymi i niebieskimi ozdobami
Instagram Kensington Royal

Ale to nie koniec niespodzianek! Jak co roku w Dzień Matki książęta George, Charlotte i Louis złożyli też życzenia dwóm innym, wyjątkowym mamom – Carole Middleton (mamie księżnej Kate) oraz zmarłej księżnej Dianie, dla której wykonali przepiękne laurki z osobistymi życzeniami.

Książę George narysował krajobraz, na którym widać góry, latające po niebie ptaki i łąkę pełną kwiatów. w Na odwrocie własnoręcznie wypisał życzenia:

„Droga Babciu Diano, Szczęśliwego Dnia Matki. Bardzo Cię kocham i zawsze o Tobie myślę. Przesyłam dużo miłości" napisał George.

Z kolei Charlotte na różowym papierze narysowała tęczowe serce, a laurkę dodatkowo udekorowała naklejkami motyli i kwiatów. Tuż pod obrazkiem napisała wzruszające słowa, dotyczące księcia Wiliama:

„Droga Babciu Diano. Myślę o Tobie w Dzień Matki. Bardzo cię kocham. Tata tęskni za Tobą”, napisała.

Najmłodszy z książąt, Louis, pomalował wycięte serce farbami, a boki laurki ozdobił naklejkami róznych zwierzątek.

Książęta George, Charlotte i Louis z okazji Dnia Matki upiekli dla księżnej Kate tort.

Księżna Kate i Książę William siedzą z dziećmi na tle szopy z drewnem
Instagram Kensington Royal

Dzieci księżnej Kate i Księcia Williama uczciły też pamięć babci, księżnej Diany, rysując jej piękne laurki. 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03