Diana córka Księżna Diana, książę Karol z synem Harrym Książę Harry i księżna Diana - mama trzyma syna na rękach Diana córka księżna Diana
Diana córka
East News
Sekret Diany wyszedł na jaw?
1/5
Diana córka
East News

Wokół brytyjskiej rodziny królewskiej od lat krążą plotki i szokujące teorie spiskowe. Najwięcej z nich nagromadziło się wokół księżnej Diany, a szczególnie jej tragicznej śmierci. Do tej pory niektórzy twierdzą, że w wypadku, w którym zginęła Diana, palce maczała sama królowa Elżbieta II. Teraz jednak na jaw wyszły jeszcze bardziej szokujące informacje dotyczące księżnej Diany. Nigdy nie uwierzycie, co odkryli amerykańscy dziennikarze. Wszystko wskazuje jednak na to, że książę William może stracić prawo do tronu! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Zanim książę Karol poznał Dianę, miał romans... z jej siostrą!

2/5
Księżna Diana, książę Karol z synem Harrym
East News

Oczywiste jest, że książę William jest drugi w kolejce do tronu, zaraz po swoim ojcu księciu Karolu. Okazuje się jednak, że nie do końca, bo.... ponoć ma starszą siostrę! "Dail Mail" i "Globe" donosi, że księżna Diana i książę Karol mieli córkę Sarah. Tabloid informuje, że urodziła się przed 1982 rokiem, a dorosłą kobietę wychował lekarz. Jak to się stało?

Zobacz: Wiemy, jak wyglądał pierwszy homoseksualny ślub w royal family!

3/5
Książę Harry i księżna Diana - mama trzyma syna na rękach
East News

Ponoć księżna Diana i książę Karol przed ślubem zostali poddani badaniom na płodność, co wyjawiła lady Elsie Bowker. 

 

- Mówiła mi o tym - "Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić" - powiedziała kobieta.

 

Podczas badań lekarz zatrzymał dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek!

Zobacz: Kuzyn królowej Elżbiety II jest gejem. Lord Ivar Mountbatten jest już po ślubie! 

4/5
Diana córka
Printscreen allthingsoneplace.me

Sarah przyszła na świat dzięki in vitro. Przez lata nie miała o tym pojęcia. Wszystko się zmieniło, gdy jej rodzice zginęli w wypadku, a ona sama odkryła sekretny pamiętnik... Wtedy dziewczyna rzekomo zaczęła szukać prawdy, chciała poznać księżną Dianę i księcia Karola, jednak zaczęła dostawać listy z pogróżkami.

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Ostatni list Diany ujrzał światło dzienne. Do kogo go skierowała?

5/5
księżna Diana
East News

Zagraniczne media twierdzą również, że ostatecznie doszło do spotkania Sarah z księciem Williamem! Kobieta miała nawet poznać księżną Kate. Stało się to podczas podróży książęcej pary do Nowego Jorku. 

 

Wierzycie w tę historię?

 

Zobacz: Fani rodziny królewskiej zszokowani. Królowa niebawem abdykuje?!