Księżna Kate w błękitnym płaszczu
East News

Książę William fatalnie traktował księżną Kate?! Na jaw wyszły szokujące informacje o ich związku

Księżna Kate w błękitnym płaszczu
East News

Księżna Kate i książę William sprawiają wrażenie idealnej pary, choć nie zawsze tak było. Nie jest przecież żadną tajemnicą, że księżna Kate i książę William mają za sobą bardzo burzliwe lata związku. Początki ich relacji nie wyglądały sielankowo, trudno wręcz mówić w ich wypadku o zakochaniu, wpatrywaniu się w oczy i trzymaniu za ręce. Jak się okazuje bowiem, książę William bardzo źle traktował Kate na początku!

Książę William fatalnie traktował Kate

Królewski biograf, Andrew Morton, zdradził właśnie, jak książę William zachowywał się w stosunku do księżnej Kate, gdy zaczynali się ze sobą spotykać. Na jaw wyszło, że William potrafił ignorować swoją dziewczynę przy innych ludziach!

Nie podobało jej się, gdy ją ignorował i wdawał się w rozmowę z kimś innym, jakby jej tam nie było - wyznał Morton.

To jednak nie wszystko. Książę William widział, że Kate zależy na tej relacji, więc był jej pewny i... traktował ją jak służącą! Myślał, że dziewczyna będzie na każde jego zawołanie.

Czasami Kate czuła, że William bierze ją za pewnik – traktowana była jak służąca, a nie jego dziewczyna. Myślał, że Kate będzie za nim latać i im dłużej się znali, tym bardziej trzymał ją na krótkiej smyczy - powiedział biograf.

Relacja Kate i Williama stawała się coraz trudniejsza i bardziej burzliwa, aż w końcu zakończyła się rozstaniem. Kate nie wytrzymała, gdy książę obiecał jej, że spędzi z nią święta w 2006 roku, ale tego nie zrobił. Oszukał ją, więc Kate powiedziała "dość". Wszyscy wiemy, że rozstanie pary wyszło jej na dobre, a jej historia miłosna ma prawdziwy happy end.

Modne ubrania z topowych marek w niskich cenach? Sprawdź zniżki na ANSWEAR.com kupony rabatowe.

Początki związku księżnej Kate i księcia Williama nie należały do udanych

księżna Kate, książę William poznali się na studiach
East News

Teraz księżna Kate i książę William wyglądają na szczęśliwych

księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy
East News

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44