Dzień Ojca w Wielkiej Brytanii jest już za nami. Książę William i książę Harry podzielili się z tej okazji wzruszającymi zdjęciami swoich pociech w sieci. Fotografie podbiły serca fanów, jednak internautom nie umknął na uwadze jeden dość ważny szczegół. Mąż księżnej Kate nie pokazał na zdjęciach wszystkich swoich dzieci... Czy zapomniał, że ma więcej niż jedno?

Reklama

Książę William zdenerwował internautów

Mąż księżnej Kate nie ma ostatnio dobrej passy. Od tygodni mówi się, że zdradził swoją żonę i jego małżeństwo wisi na włosku. Poddani uwielbiają księżną Cambridge, więc gdyby doszło do rozstania, na syna księżnej Diany spadłaby pewnie lawina krytyki. Królewska rodzina zapewnia jednak, że wszystko u nich w porządku. Romans z Rose Hanbury, według rzeczników, jest wymysłem kolorowej prasy.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry pokazali pierwsze zdjęcie Archiego! Zobaczcie, do kogo jest podobny!

Jakiś czas temu książę William miał szansę ocieplić swój wizerunek. W Wielkiej Brytanii tydzień wcześniej niż u nas obchodzono Dzień Ojca. Książę, tak samo jak jego brat, podzielił się z internautami wzruszającymi zdjęciami. Pokazał m.in. fotografię z najmłodszym dzieckiem, księciem Louisem. Fani dopytywali, gdzie zdjęcia z księciem Georgem i księżniczką Charolotte.

- Prosimy o portret księcia Williama z trójką jego dzieci! ????

- Dlaczego dodał zdjęcie tylko z jednym dzieckiem?

- Faworyzowanie jednego dziecka. Gdzie pozostałe?

- Ma troje pięknych dzieci, więc nie rozumiem, dlaczego pokazał tylko Louisa - czytamy w komentarzach.

Internauci również nie kryli swojego oburzenia, że kilkanaście dni temu Dzień Matki nie był celebrowany przez królewską rodzinę na Instagramie. Dlaczego nie pokazano wtedy zdjęć księżnej Kate z pociechami? Tego niestety nie wiadomo....

Zobacz także

- To dziwne, że w Dniu Matki nie pokazaliście żadnego zdjęcia Może w następnym roku... Pewnie byliście zbyt zajęci kłótnią między Harrym a Williamem i dzieleniem kont na Instagramie - pisali uszczypliwie fani.

Myślcie, że książę William specjalnie pokazał zdjęcie tylko z jednym dzieckiem? A może to tylko przypadek?

Książę William ma trójkę dzieci

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama