Party Stories
Księżna Kate i książę William nago na plaży
Newsy

Książę William i księżna Kate przyłapani na plaży

Seksowna para w podróży poślubnej

Chociaż od ślubu księcia Williama z Kate Middleton minął już ponad rok, to sama uroczystość jak i późniejszy miesiąc miodowy zakochanych wciąż wzbudza wiele emocji.  Książęca para jest pod ciągłym obstrzałem fotoreporterów, którzy chcą uwiecznić ich prywatne życie. Okazuje się, że tak też było podczas ich podróży poślubnej. Magazyn "Woman's Day" jako pierwszy opublikował właśnie zdjęcia księcia Williama i księżnej Kate wypoczywających na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim.

Największe zainteresowanie wzbudziła oczywiście księżna Kate, którą po raz pierwszy możemy oglądać w kostiumie kąpielowym. Żona następcy tronu zdecydowała się na czarny dwuczęściowy strój plażowy w którym prezentowała się świetnie. A książę William z kolei eksponował swój umięśniony i owłosiony tors. 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Książe Karol o dziecku księżnej Kate
ONS
Newsy
Książę Karol: Zostałem dziadkiem po raz pierwszy! To unikatowy moment
Co jeszcze powiedział wzruszony książę chwilę po narodzinach dziecka?

Dzisiaj o godzinie 17.25 czasu polskiego na świat przyszedł syn księżnej Kate i księcia Williama . To pierwszy wnuk księcia Karola , który z tej okazji postanowił wystosować specjalne oświadczenie dla mediów. Syn królowej Elżbiety II nie ukrywa wzruszenia z tego wspaniałego powodu. Poczęty dzisiaj książę to pierwszy wnuk księcia Karola. Zarówno ja, jak i moja żona jesteśmy przepełnieni radością z powodu przyjścia na świat mojego pierwszego wnuka. T o specjalna chwila dla Williama i Catherine i jesteśmy podekscytowani wraz z nimi z powodu narodzin ich synka. Bycie dziadkiem to unikatowy moment w życiu każdego, jak mówiło mi wielu ludzi w ostatnich miesiącach, jestem więc niezwykle dumny i szczęśliwy, że zostałem dziadkiem po raz pierwszy i czekamy na chwilę, gdy będziemy mogli zobaczyć dziecko . Więcej szczegółów na temat porodu księżnej Kate przeczytasz tutaj: Księżna Kate urodziła! Oto szczegóły! Tak zmieniał się ciążowy brzuszek księżnej Kate:

Książę William i księżna Kate
East News
Newsy
To przez nią związek księżnej Kate i księcia Williama prawie się rozpadł! Jak wygląda? Zobacz!
To była przyjaciółka Williama...

  Choć książę William i księżna Kate uchodzą za dobraną parę, ich związek nigdy nie był idealny. Przechodzili wiele kryzysów, a raz nawet rozstali się! Następca brytyjskiego tronu poznał Kate na Uniwersytecie w Szkocji, na którym oboje studiowali historię sztuki. Niektórzy żartowali, że Kate specjalnie zgłosiła się na ten uniwersytet, żeby poznać księcia, bo już w dzieciństwie podkochiwała się w nim. Początki nie były łatwe, William nie mógł odnaleźć się na historii sztuki, dlatego zmienił kierunek na geografię i już nie miał zajęć razem z Kate. Do tego książę sporo imprezował i często zmienił dziewczyny. Wszystko zmieniło się, gdy Kate oraz William wraz z grupą kolegów z uczelni zamieszkali pod jednym dachem. Para zaczęła się przyjaźnić i spędzać razem czas. William stracił dla Kate głowę podczas charytatywnego pokazu, podczas którego Kate wystąpiła w odważnej stylizacji. Po pokazie próbował ją pocałować, ale Kate odrzuciła go, bo oboje byli wtedy w związkach. Z czasem jednak zostali singlami i wtedy postanowili pójść na pierwszą randkę. Dalszą część historii zna już cały świat, ale teraz wyszły na jaw nowe fakty na temat pierwszego kryzysu w ich związku.   Po kilku latach związku i wspólnego mieszkania, Kate i William mieli pierwszy poważny kryzys. Oboje kończyli wtedy studia i Kate marzyła o tym, żeby dostać od Williama pierścionek. On jednak nie był jeszcze gotowy na ślub i odkładał ten moment. Nawet sam książę Karol uważał, że syn powinien zerwać z Kate skoro nie chce się z nią ożenić. Jednak na pierwszy kryzys Williama i Kate największy wpływ miała... inna kobieta! Autorka królewskich biografii, Katie Nicholl, twierdzi, że w 2004 roku William planował wakacje bez Kate, ponieważ chciał od niej odpocząć.  - Kate kwestionowała zaangażowanie Williama w związek, a także miała własne...

Książę William i księżna Kate ślub 29 kwietnia 2011 roku w Londynie
East News
Newsy
Po latach wyszło na jaw, do jakiej piosenki książę William i księżna Kate zatańczyli swój pierwszy taniec!

Dziś mija 8 lat od ślubu księcia Williama i księżnej Kate . To wydarzenie 29 kwietnia 2011 roku śledziło przed telewizorami 2 miliardy osób , a tysiące turystów przyjechało do Londynu tylko po to, żeby na żywo zobaczyć, jak następca brytyjskiego tronu, najstarszy syn księżnej Diany i księcia Karola, składa przysięgę małżeńską. Mało kto wierzył w to, że książę William osiągnie swój cel i doprowadzi przed ołtarz "dziewczynę z ludu" Kate Middleton. Mówiło się, że początkowo Elżbieta II nie była zadowolona z tego, że jej wnuk związał się z dziewczyną, która nie jest arystokratką . Monarchini liczyła na to, że William szybko znudzi się Kate i na królewskich salonach znajdzie odpowiednią kandydatkę na żonę. Z czasem William rzeczywiście znudził się Kate i zaczął szukać przygód poza ich związkiem, ale po ich drugim rozstaniu zrozumiał, że Kate to "ta jedyna" i poprosił ją o rękę podczas wakacji w Afryce. O tym, że Kate i William zaręczyli się, Elżbieta II dowiedziała się kilka minut przed tym, jak para miała zamiar ogłosić to światu. Elżbieta II nie miała wyjścia i musiała zaakceptować decyzję wnuka i zgodzić się na jego ślub z Kate Middleton. Wesele księcia Williama i księżnej Kate - do jakiej piosenki tańczyli swój pierwszy taniec? Kate i William pobrali się w Opactwie Westminsterskim, a następnie udali się do Buckingham Palace, gdzie na słynnym balkonie po raz pierwszy pocałowali się jako mąż i żona . Przed pałacem zjawiło się wtedy pół miliona osób! Następnie para udała się na lunch do królowej, a potem na kolację zorganizowaną przez księcia Karola, który zapewnił ich gościom nie tylko wykwintny posiłek, ale również imprezę taneczną. To właśnie podczas wieczornego przyjęcia,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner