Książę William o synku
ONS

Jakim dzieckiem jest książę George? William opowiedział o swoim synu

Książę William o synku
ONS

Narodziny syna księcia Williama i księżnej Kate to zdecydowanie największe medialne wydarzenie tego roku na świecie. Ostatnio do sieci przedostał się oficjalny portret młodej rodziny. Przypomnijmy: Wyciekł oficjalny portret Kate i Williama z małym księciem

Książę William udzielił też pierwszego wywiadu po narodzinach małego George''a, w którym opowiedział o ojcostwie i wspólnym wychowywaniu go z Kate. Podkreślił, że jego żona spisuje się znakomicie, ale on sam też nie uchyla się od obowiązków, m.in. zmiany pieluch.
 

Ostatnich kilka tygodni było dla mnie bardzo odmiennym doświadczeniem emocjonalnym, czymś, o czym nigdy nie sądziłem, że sam będę to odczuwał. Rodzina jest teraz dla mnie priorytetem. Mały George ma się teraz bardzo dobrze i przypomina mi mojego brata, Harry''ego, gdy był mały. Szybko rośnie, wierci się i nie bardzo chce spać - opowiadał rozemocjonowany w wywiadzie dla CNN.


Media brytyjskie z niecierpliwością oczekują też pierwszego po porodzie wywiadu księżnej Kate. Sprawiają wrażenie normalnej rodziny?

Zobacz też galerię zdjęć Williama i Kate po wyjściu ze szpitala z synkiem:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15