Książę Harry po porodzie Meghan
East News

Zachowanie księcia Harry'ego zaskoczyło wszystkich! Teraz każdy zmieni o nim zdanie!

Książę Harry po porodzie Meghan
East News

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej chętnie korzystają ze wszystkich przywilejów i wygód, a jednak jest zupełnie inaczej! Przynajmniej w przypadku księcia Harry'ego, który ostatnio zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem. Książę przebywał kilka dni w Rzymie, a do Londynu wracał... zwykłą linią British Airways zamiast prywatnym samolotem! 

Książę Harry przyłapany w zwykłym samolocie

Książę Harry musiał pojawić się w Rzymie, gdzie brał udział w charytatywnym meczu polo. Mimo że w Anglii zostawił ukochaną Meghan Markle i prawie miesięcznego synka Archiego, to jednak musiał spełnić swoje obowiązki. Co jednak ciekawe, książę wracał do Londynu w nietypowy sposób. Jak informują zagraniczne media, książę Harry został przyłapany w samolocie jednej z linii lotniczych British Airways. Tego nikt się nie spodziewał! Wszyscy podejrzewali, że książę ma do dyspozycji prywatny samolot. A jednak nic bardziej mylnego. Ludzie, którzy spotkali Harry'ego, nie mogli w to uwierzyć! 

Patrzę i widzę mężczyznę, który jest identyczny jak książę Harry. Miał obrączkę ślubną i wyglądał na bardzo zmęczonego. Obok niego znajdował się drugi mężczyzna, który zachowywał się jak ochroniarz. Wtedy wszystko złożyło się w całość i zdałem sobie sprawę, że to książę leci z Rzymu do Londynu - wyznał jeden z pasażerów. 

Zaskakuje również samo zachowanie księcia. Podobno Harry był bardzo sympatyczny i otwarty. 

Uśmiechał się do wszystkich i mówił "cześć" - dodał pasażer.

 

Spodziewaliście się tego po Harrym?

 

Książę Harry wziął udział w charytatywnym meczu polo

Książę Harry gra w polo
East News

W tym czasie Meghan przebywała w Londynie z Archiem

Meghan Markle
EastNews

 

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08