Książę Filip w garniturze
EastNews

Książę Filip w coraz gorszym stanie? Dramatyczne doniesienia: "Rodzina królewska jednoczy się w modlitwie"

Książę Filip w garniturze
EastNews

W miniony poniedziałek książę Filip został przewieziony ze szpitala Króla Edwarda VII do placówki św. Bartłomieja. Chociaż Pałac Buckingham ostatnio przekazał, że stan księcia Filipa jest stabilny, a monarcha czuje się dobrze, to jednak informacje uzyskane przez zagraniczne media, budzą niepokój. Podobno rodzina królewska jednoczy się w modlitwie. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: 99-letni książę Filip został przewieziony  do innego szpitala. Jaki jest stan męża Elżbiety II?

Jaki jest stan zdrowia księcia Filipa?

To już ponad 2 tygodnie od kiedy książę Filip jest hospitalizowany. Ostatnio mąż królowej Elżbiety II został przewieziony do drugiego szpitala - jak poinformował rzecznik Pałacu Buckingham, ma to związek z chorobą serca księcia. Mimo wszystko fani brytyjskiej rodziny królewskiej zostali uspokojeni, że monarcha czuje się dobrze i niedługo opuści placówkę medyczną. 

Książę czuje się komfortowo i reaguje na leczenie, ale oczekuje się, że pozostanie w szpitalu przynajmniej do końca tygodnia  - powiedział rzecznik Pałacu Buckingham.

Niestety dzisiaj z Londynu napłynęły bardzo niepokojące wieści. Jak poinformował Daily Mirror, lekarze obawiają się o stan zdrowia księcia Filipa i najprawdopodobniej będzie potrzebował znacznie dłuższej hospitalizacji. Według doniesień zagranicznych mediów, rodzina jednoczy się w modlitwie. 

Personel i cała rodzina królewska jednoczą się w swoich modlitwach za księcia – powiedział informator "Daily Mirror".

Książę Filip w tym roku skończy 100 lat i już od dłuższego czasu zmaga się z problemami sercowymi. Nic więc dziwnego, że lekarze są zaniepokojeni i nie chcą wypuścić męża królowej Elżbiety II z placówki medycznej tak szybko. Mamy nadzieję, że książę szybko odzyska siły i będzie cieszył się zdrowiem, jeszcze przez długie lata.

Stan zdrowia księcia Filipa pogarsza się
East News

Książę Filip już od ponad dwóch tygodni jest hospitalizowany. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej bardzo martwią się o jego stan zdrowia... Najnowsze doniesienia zagranicznych mediów, niestety wzbudziły niepokój.

Książę Filip wciąż w szpitalu. Odwiedził go syn, książę Karol
EastNews

 

Więcej na temat Książę Filip
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39