Lech Wałęsa wspomina swojego syna, Przemysława
East News
Newsy

Ksiądz w szpitalu u Lecha Wałęsy! A pod ZDJĘCIEM lawina pełnych niepokoju komentarzy i życzeń

Ksiądz w szpitalu u Lecha Wałęsy! A pod ZDJĘCIEM lawina pełnych niepokoju komentarzy i życzeń

To zdjęcie przeraziło wiele osób. Na oficjalnym profilu Lecha Wałęsy na Facebooku pokazała się w poniedziałek wieczorem fotografia, na której były prezydent i legenda Solidarności leży w szpitalnym łóżku, a obok stoi ksiądz. Natychmiast wywołało lawinę komentarzy - osób, które martwią się o Wałęsę, życzą mu zdrowia, ale też hejtu.

Lech Wałęsa w szpilatu:

Lech Wałęsa z księdzem w szpitalu
Facebook/Lech Wałęsa

 

Paulina Sykut zachwyciła jako Kora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Ksiądz w szpitalu u Lecha Wałęsy

Były przywódca walki o demokratyczną Polskę leży w szpitalnym łóżku z zamkniętymi oczami, obok stoi ksiądz. Na religijny charakter tej wizyty wskazuje strój kapłana. Nic więc dziwnego, że zdjęcie mocno zaniepokoiło obserwatorów profilu Lecha Wałęsy. Niektórzy zastanawiają się nawet czy nie chodzi o sakrament namaszczenia chorych.

 

Zobacz też: Lech Wałęsa w poruszającym wpisie o zmarłym synu "Jestem mu to winien jako ojciec"

 

Lech Wałęsa trafił do szpitala w ostatnią sobotę, kiedy to poinformowano o kłopotach kardiologicznych byłego prezydenta. Na jego profilu pojawiło się kilka fotografii z personelem szpitala, na niektórych był uśmiechnięty - więc wydawało się, że jego stan jest dobry. Jednak ostatnie zdjęcie zmienia ten obraz.

 

Zobacz komentarze pod wpisem:

 

Lech Wałęsa od jakiegoś czasu zapowiadał udział w poniedziałkowej kontr-miesięcznicy, czyli protestowi przeciw łamaniu demokracji przez obecne władze. Zorganizowano go w kontrze do oficjalnych tzw. miesięcznic, które mają upamiętnić ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Jednak z powodu pogorszenia stanu zdrowia nie miał szans na przyjazd na pl. Zamkowy w Warszawie. Zdjęcie z księdzem pokazało się dokładnie w momencie gdy w stolicy rozpoczynał się protest.

 

To dla Lecha Wałęsy trudny rok - w styczniu zmarł jego syn, Przemysław:

Lech Wałęsa o śmierci syna Przemysława Wałęsy
Eastnews

Polacy w Cannes 2017
ONS
Fleszstyle
Kulczyk, Rubik, Torbicka, Wałęsa! Zobacz jak Polacy reprezentowali się w Cannes! ZDJĘCIA
Kulczyk, Rubik, Torbicka, Wałęsa! Zobacz jak Polacy reprezentowali się w Cannes! ZDJĘCIA

Karminowe plisy, dyskretny welur, śnieżnobiałe warstwy – tak wyglądały Polki w Cannes! GALERIA

Lech Wałęsa portret
East News
Newsy
Wałęsa... znaczy Kapitan! Zobaczcie tę niesamowitą fotkę byłego prezydenta!
Wałęsa... znaczy Kapitan! Zobaczcie tę niesamowitą fotkę byłego prezydenta!

Lech Wałęsa na swoim profilu na portalu Wykop.pl pokazał już wiele. Jednak jedno z ostatnich zdjęć zasługuje na szczególną uwagę. Były prezydent stoi na nim salutując, w charakterstycznej czapce. Nadał mu krótki tytuł: Melduję!   (źródło profil Lecha Wałęsy na portalu Wykop.pl )   Zdjęcie, po 10 godzinach od publikacji, zebrało kilkaset komentarzy, przeróbek, memów... Były prezydent w ten sposób znów udowadnia, że ma do siebie dystans. Skąd jednak czapka? Wyjaśniają to kolejne zdjęcia, na których prezydent pokazuje certyfikat Stowarzyszania Kapitanów Żeglugi Wielkiej, które to w uznaniu historycznych zasług byłego prezydenta nadaje mu tytuł Honorowego Kapitana Żeglugi Wielkiej.   (źródło  profil Lecha Wałęsy na portalu Wykop.pl )   Prezydentowi Lechowi Wałęsie gratulujemy nowego tytułu i kolejnego zdjęcia, które przejdzie do historii polskich mediów społecznościowych :) Zobacz też:  Wałęsa jak rasowy celebryta - W JACUZZI na majówce [FOTO]

Lech Wałęsa w garniturze
ONS/mikroblog Lecha Wałęsy
Newsy
W Polsce IPN ujawnia dokumenty, a Lech Wałęsa... baluje w Miami! ZDJĘCIA
Pokazał zdjęcia z wielkiego balu!

IPN upublicznił dokumenty, dotycząca agenta Bolka, znalezione w domu gen. Czesława Kiszczaka. Wśród nich jest teczka personalna i teczka z lat pracy 1970-1976 TW "Bolek" - podaje tvn24.pl. Ujawniono m.in. odręcznie napisane zobowiązanie do współpracy, podpisane imieniem i nazwiskiem Lecha Wałęsy oraz pseudonimem "Bolek".  Te informacje były prezydent skomentował krótkim wpisem na swoim mikroblogu. Tak przegrałem, ale tylko w tym miejscu gdzie prawie wszyscy uwierzyli że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie krótko ale była, i na krótko zostałem złamany. To nieprawda. Nie jestem w stanie jednak Was Przekonać. Dziękuję zdradziliście mnie, nie ja Was - napisał Lech Wałęsa. W Polsce gorąca dyskusja wokół Lecha Wałęsy, a sam zainteresowany daleko. W weekend Wałęsa był gościem 44. Międzynarodowego Balu Polonijnego w Miami na Florydzie (USA). Były prezydent był gościem honorowym tej imprezy. Gala rozpoczęła się polonezem, którego poprowadził Wałęsa. Na swoim mikroblogu Wałęsa zamieścił mnóstwo zdjęć z tej uroczystości. Widzimy go w pierwszym rzędzie w tańcu, a obok m.in. ambasadora Polski w USA Roberta Schnepfa i jego żonę - znaną dziennikarkę Dorotę Wysocką-Schnepf. Amerykańska Polonia nie wydawała się wątpić w legende Lecha Wałęsy. Czy ujawnione dziś dokumenty zmienią nastawienie do niego? Tak przegrałem, ale tylko w tym miejscu, gdzie prawie wszyscy uwierzyli, że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie, krótko, ale była, i na krótko zostałem złamany. To nieprawda" - pisze w krótkim wpisie Wałęsa. "Ja niżej podpisany Wałęsa Lech". Treść zobowiązania w materiałach IPN W materiałach... czytaj dalej » I dodaje: "Dziękuję, zdradziliście mnie, nie ja Was". (http://www.tvn24.pl) Zobacz też: Co IPN znajdzie w dokumentach z szafy Kiszczaka?...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner