Krzysztof z Rolnika ma depresję
Mat. promocyjne

Wywiad w czasopiśmie z Krzysztofem z "Rolnik szuka żony" został zmyślony! Produkcja zabrała głos!

Krzysztof z Rolnika ma depresję
Mat. promocyjne

 

Krzysztof Zembrzuski jest najmłodszym uczestnikiem piątej edycji "Rolnik szuka żony". W programie o jego względy walczyły trzy kandydatki: Jessica, Katarzyna i Ewelina.

 

W programie widać, że na decyzję mężczyzny duży wpływ ma jego rodzina. Wyraźnie liczy się ze zdaniem swojego ojca, Edwarda i matki, Bożeny. Niedawno magazyn "Rewia" opublikował wywiad z Krzysztofem. Krzysztof miał zdradzić, dlaczego tak doskwiera mu samotność i czy był kiedykolwiek zakochany...


Zobacz: Łzy Jessiki w „Rolnik szuka żony”! Poszło o krewetki i słowa matki Krzysztofa

 

Czego w życiu szuka Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5"?

W "Rewii" napisano, że Krzysztof bardzo chciałby się w końcu zakochać. 

Od dawna szukam lekarstwa na samotne wieczory. Szczególnie jesienią dopadają mnie początki depresji. - miał powiedzieć "Rewii".

Jak się jednak okazuje, do wywiadu z czasopismem nigdy nie doszło! Sprawę skomentowała produkcja "Rolnik szuka żony". Krzysztof nigdy nie udzielał wywiadu "Rewii", a to, co znalazło się w tekście jest "kompilacją tekstów z programu i swobodnej gry wyobraźni".

(...) Ostatnio czasopismo "Rewia" opublikowało tekst będący rzekomo wywiadem z jednym z naszych uczestników - Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5". Niestety jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa, że Krzysztof żadnego wywiadu nie udzielał, a treści, które Państwo tam znajdziecie są kompilacją tekstów z programu i swobodnej gry wyobraźni.

Chcemy też przypomnieć że to już kolejny raz na łamach tego czasopisma pojawia się nigdy nie przeprowadzony wywiad z naszym uczestnikiem. (...)

 

 

Kandydatki Krzysztofa w programie "Rolnik szuka żony 5"

Mat. prasowe

Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5" masuje swoje kandydatki na żony.

Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje swoje kandydatki na żony
Mat. promocyjne

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41