Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk
East News
Newsy

Krzysztof Krawczyk przed śmiercią zwrócił się do ukochanej żony. Jego ostatnie słowa to dowód wielkiej miłości... 

Andrzej Kosmala w rozmowie z mediami zdradził, jakie były ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Menadżer wielkiego artysty opowiedział o dramacie, który rozegrał się w jego domu w miniony poniedziałek.

Andrzej Kosmala w rozmowie z mediami zdradził, jakie były ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Menadżer wielkiego artysty opowiedział o dramacie, który rozegrał się w jego domu w miniony poniedziałek. Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka skierowane do ukochanej żony poruszają do łez... Sprawdźcie, co powiedział przed śmiercią.

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Zwrócił się do żony, Ewy Krawczyk

W poniedziałek wielkanocny menadżer Krzysztofa Krawczyka przekazał bardzo smutną wiadomość. Agent  za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o śmierci legendarnego wokalisty. Andrzej Kosmala w rozmowie z mediami wspominał później, że Krzysztof Krawczyk w sobotę i niedzielę czuł się dobrze- nagłe pogorszenie stanu zdrowia artysty nastąpiło w poniedziałek rano.

Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy- mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz Andrzej Kosmala zdradził, jakie były ostatnie słowa jakie Krzysztof Krawczyk powiedział przed śmiercią. Artysta zwrócił się do ukochanej żony.

Z minuty na minutę było coraz gorzej. Zdążył jednak pożegnać się z Ewą. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedział, to „Moja kochana laleczko”- wyznał w "SE".

Przypominamy, że według doniesień "Faktu" pogrzeb Krzysztofa Krawczyka może się odbyć jeszcze w tym tygodniu. Ceremonia miałaby się odbyć w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi, a artysta ma spocząć na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Jak informuje "Fakt" pogrzeb Krzysztofa Krawczyka ma mieć charakter państwowy. 

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk przeszedł dramatyczne chwile w życiu. Choroba żony i uzależnienie to nie wszystko

Krzysztof Krawczyk przed śmiercią zdążył pożegnać się z ukochaną żoną.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021
Facebook

Artysta zmarł w poniedziałek, 5 kwietnia.

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News

Zobacz także
Edyta Górniak przytula Krzysztofa Krawczyka

Edyta Górniak pokazała nagranie z Krzysztofem Krawczykiem i pożegnała go w poruszającym wpisie: "Ryczę jak dziecko"

Natalia Kukulska i Krzysztof Krawczyk

Rodzice Natalii Kukulskiej przyjaźnili się z Krzysztofem Krawczykiem, nazywała go "wujkiem"! Wzruszające wspomnienie gwiazdy

 

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Gdzie i kiedy zostanie pochowany legendarny artysta? 
W mediach pojawiły się nieoficjalne informacje na temat pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Co już wiadomo?

5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny zmarł Krzysztof Krawczyk. Artysta miał 74 lata. Informacja o śmierci tak ważnej dla polskiej kultury osobistości wstrząsnęła wszystkimi. Według pierwszych nieoficjalnych informacji, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie miał charakter państwowy.  Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? Jak donosi "Fakt" nieoficjalnie uroczystości pogrzebowe artysty mają się odbyć jeszcze pod koniec tego tygodnia. Ceremonia pogrzebu odbędzie się w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Uroczystość ma mieć charakter państwowy. Krzysztof Krawczyk ma być pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią.  Nad przygotowaniami czuwa menadżer i wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. To on poinformował o śmierci  artysty i jak napisał na swoim Facebooku, chce być jego menadżerem do końca: Bardzo przepraszam, że nie odbieram telefonów z kondolencjami, ale stanąłem przed trudnym zadaniem odprowadzenia na miejsce spoczynku mojego Artysty, któremu poświęciłem moje życie. Menedżer jest potrzebny do ostatniej chwili!  Chciałbym, żeby to odbyło się godnie.  Andrzej Kosmala nie kryje wielkiego smutku i żalu po stracie przyjaciela. Dodatkowo bolesne dla niego i bliskich artysty są spory, jakie pojawiły się w mediach dotyczące przyczyny śmierci Krzysztofa. Wiadomo, że artysta był przez ostatnie tygodnie zakażony koronawirusem, jednak jak potwierdziła jego żona, Ewa Krawczyk, nie COVID-19 był przyczyną śmierci polskiego muzyka.  Zobacz także:  Edyta Górniak pokazała nagranie z Krzysztofem Krawczykiem i pożegnała go w poruszającym wpisie: "Ryczę jak dziecko" Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Jeszcze dzień przed śmiercią zamieścił na swoim Facebooku pełen nadziei i radości...

Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk
East News
Newsy
Bliscy spełnią ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka. Artysta powiedział żonie, co ma zrobić po jego śmierci
Menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jaka była ostatnia wola artysty. Okazuje się, że gwiazdor  powiedział ukochanej żonie, co ma zrobić po jego śmierci.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jaka była ostatnia wola artysty. Okazuje się, że gwiazdor  powiedział ukochanej żonie, co ma zrobić po jego śmierci. Andrzej Kosmala w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, o co Krzysztof Krawczyk poprosił swoją żonę- artysta chciał, by do jego trumny włożyła dwa ważne dla niego przedmioty.  Żona spełni ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka 5 kwietnia mendżer Krzystofa Krawczyka przekazał smutną wiadomość o śmierci artysty. Tuż przed Wielkanocą gwiazdor został wypisany ze szpitala, gdzie walczył z koronawirusem. Krzysztof Krawczyk w sobotę i niedzielę czuł się dobrze, jednak w poniedziałek rano doszło do nagłego pogorszenia stanu zdrowia piosenkarza.  Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy. [...] Z racji tego, że Krzysztof nie miał już koronawirusa, pogotowie zabrało go do szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi - Andrzej Kosmala mówił w rozmowie z "Super Expressem". Żona Krzysztofa Krawczyka w krótkim komentarzy dla Onetu poinformowała, że to nie koronawirus był przyczyną śmierci jej męża. Dziś wiadomo już, że pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 kwietnia.  Teraz menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jaka była ostatnia wola artysty. Okazuje się, że gwiazdor poprosił żonę, żeby włożyła do jego trumny m.in. mikrofon. Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie- Andrzej Kosmala wyznał w rozmowie z "Super Expressem". Krzysztof Krawczyk miał jeszcze jedną prośbę związaną z pogrzebem.  Chciał by na...

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań"
Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że sam piosenkarz jeszcze przed śmiercią zadbał o to, żeby mieć zapewnione miejsce na cmentarzu, który jest położony blisko jego domu. Mauzoleum rodziny Krawczyków na cmentarzu pod Łodzią Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka, który zmarł w wielkanocny poniedziałek (5 kwietnia), zostało zaplanowane na najbliższą sobotę, 10 kwietnia. O godzinie 12.00 w archikatedrze w Łodzi odbędzie się ostatnie pożegnanie artysty, a o godzinie 15.00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Teraz okazuje się, że powstanie tam rodzinny grobowiec rodziny Krawczyków. Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z "Faktem" zdradził, że w miejscu gdzie artysta zostanie pochowany ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości spoczną również jego najbliżsi. Krzysztof już wcześniej wykupił na cmentarzu kilka miejsc. Chciał zostać obok bliskich. Kiedyś w rodzinnym mauzoleum, jakie tam powstanie, spoczną z nim ci, których kochał- w rozmowie z "Faktem" zdradził menedżer Krzysztofa Krawczyka.  Na razie wszystko jest w fazie przygotowań, wciąż jestem na telefonie i dopinamy organizację- dodał. Cmentarz w Grotnikach jest położony bardzo blisko ukochanego domu Krzysztofa Krawczyka i jak informuje "Fakt" otacza go las, który widział codziennie ze swojej posiadłości. Przypominamy, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk poprosił również ukochaną żonę, żeby włożyła do jego trumny dla ważne dla niego przedmioty. Zobacz także:   Ostatnie słowa Krzysztofa...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik