Krzysztof Krawczyk Junior był ostatnio bohaterem reportażu w programie "Uwaga", w którym wyjawił wiele faktów na temat relacji z tatą, jego żoną, a także wspomniał o swoim synu, Bartku. Jak się okazało, to znany piosenkarz płacił alimenty na swojego wnuka, gdyż Junior nie jest w stanie podjąć żadnej pracy. Co jeszcze na temat swojej pociechy powiedział syn artysty? Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka ofiarą przemocy domowej: "rozwalone ramię, zębem przebity policzek"

Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział o swoim synu

Krzysztof Krawczyk został dziadkiem 14 lat temu. Niestety, jego kontakty z wnukiem od początku były utrudnione. Sądowe batalie miały doprowadzić do tego, że jego syn zdecydował się zrzec praw rodzicielskich. Mimo tego, to artysta płacił alimenty na wnuka Bartka, ponieważ Krzysztof Krawczyk Junior nie jest zdolny do pracy. Sąd orzekł alimenty w wysokości 350 złotych, które regularnie płacił piosenkarz.

Krzysztof Krawczyk Junior w wywiadzie dla "Uwagi" zdecydował się opowiedzieć o relacjach ze swoim synem. Jak wyjawił, z byłą żoną przeszedł wiele i rozstał się z nią w bardzo nieprzyjemnych stosunkach.

- Rozstaliśmy się w nieprzyjaznych stosunkach. W sądzie padały oskarżenia. Ona oskarżała mnie o przemoc, to wymyślone historie - powiedział w reportażu "Uwagi", Krzysztof Krawczyk Junior.

Syn Krzysztofa Krawczyka przyznał również, że chciałby nawiązać kontakt ze swoim synem, jednak nie wie, jak to zrobić.

Zobacz także

- Nie wiem, on jest z tą matką. Ona w tej chwili ma inną rodzinę, męża… Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego. Chcę mieć z nim kontakt, może ktoś by mi podpowiedział, co można zrobić – pytał syn Krzysztofa Krawczyka.

Sytuacja Krzysztofa Juniora przypomina jego relacje z ojcem. W końcu oni także nie utrzymywali ze sobą regularnych kontaktów.

Żal mi mojego syna, bo tak naprawdę to jest dobry dzieciak. [...] Nie miał matki i ojca naprawdę też nie miał. Ojca znał z fotografii. Jedna rzecz w życiu, która mi się nie udała, to ojcostwo. Próbuję naprawiać to od lat – mówił muzyk przed laty w "Mieście kobiet" w TVN Style.

Krzysztof Junior zdecydował się na szczere wyznanie w programie "Uwaga". Syn muzyka chciałby znów nawiązać kontakty ze swoim dzieckiem.

Tadeusz Wypych/REPORTER/East News
Reklama

Przed laty mężczyzna zrzekł się praw rodzicielskich, a alimenty na jego syna, płacił znany artysta.

East News
Reklama
Reklama
Reklama