Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o trudach bycia rodzicami
ONS
Newsy

Cichopek pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w związku z Hakielem

”Jestem bardzo zaborcza”

Katarzyna Cichopek to nie tylko jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, ale ostatnio przede wszystkim mama. Aktorka nie ukrywa, że wychowywanie dwójki dzieci to dla niej priorytet, ponad który nie stawia już pracy i pościgu za sławą. Na szczęście, jest w na tyle komfortowej sytuacji, że pociechy mogą towarzyszyć jej również na planie. Przypomnijmy: Cichopek o kulisach wychowywania dzieci z Muchą: "Wyłączamy się z macierzyństwa"

Związek gwiazdy z Marcinem Hakielem od lat uchodzi za jeden z bardziej wzorowych w rodzimym show-biznesie. Okazuje się jednak, że nawet tak kochająca się para miewała swoje wzloty i upadki. Cichopek w wywiadzie dla magazynu „Pani” po raz pierwszy tak szczerze i refleksyjnie opowiedziała o swoim małżeństwie. Zdradziła m.in., że to Marcin nalegał na ślub, a ona miała mnóstwo wątpliwości.
 

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał. Długo nie mogłam sobie zdać sprawy z tego, że to wszystko dzieje się naprawdę. Momentem, w którym zrozumiałam, że moje życie ma się diametralnie zmienić, było podjęcie decyzji, jakie nazwisko mam nosić. Męża czy rodowe? Wtedy wyszła na jaw moja niedojrzałość, bo nie umiałam rozstać się z własnym. Myślałam: Jak to, mam porzucić nazwisko mojego ukochanego tatusia? To była decyzja na całe życie, więc bardzo ją przeżywałam. Nigdy wcześniej nie byłam tak długo w żadnym związku i zastanawiałam się, czy na pewno wytrzymam. Pojawiło się wiele znaków zapytania. Potem sama siebie uspokoiłam tym, że co prawda nikt nie może dać mi gwarancji, że to się uda, ale przecież lubię wyzwania. Gdy składałam przysięgę, słowa grzęzły mi w gardle ze wzruszenia. Mój brat żartował potem, że przy „wierności” dziwnie zadrżał mi głos - wspomina Kasia.

Aktorka nie ukrywa, że jak każdy związek, również jej przechodził ciężkie chwile. Zapewnia jednak, że oboje mają o co walczyć, a małżeństwo i dzieci daje im siłę, aby przezwyciężyć każdy kryzys.
 

Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: Do widzenia, zaczynamy wszystko od nowa. Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek - zapewnia w „Pani”,

Cichopek nie do końca potrafi zaakceptować fakt, że jej ukochany jest prawdziwym pracoholikiem.
 

Na początku ciężko mi było pogodzić się z tym, że Marcin jest tak pochłonięty pracą. Mój tata zawsze wracał do domu o 15 i spędzaliśmy czas we czwórkę: on, mama, brat i ja. Marcin, który ma własną firmę, mógłby z niej nie wychodzić, bo tam jest wiecznie coś do zrobienia, obowiązki się nie kończą. A ja jestem bardzo zaborcza, jak lwica, która pilnuje swojego terenu - wyznaje.

Miło wiedzieć, że są jeszcze w show-biznesie małżeństwa, które potrafią o siebie walczyć. Kibicujecie im?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na salonach:

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o trudach bycia rodzicami
ONS
Newsy
Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać drzwiami i oknami do show-biznesu
Para ma ważniejsze sprawy na głowie

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poznali się dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". W drugiej edycji show wytańczyli sobie Kryształową Kulę, później zwyciężyli w finale finałów show. Para wzbudza ogromną sympatię widzów, ponieważ uchodzi za jedną z najbardziej udanych w polskim show biznesie. Małżeństwo ma już dwójkę dzieci: 4,5 letniego Adasia i kilkumiesięczną Helenę. Przypomnijmy: Kasia Cichopek i jej mąż: Przed dziećmi było prościej   Przy okazji powrotu programu do telewizji Newseria Lifestyle postanowiła porozmawiać z Marcinem na temat show i jego ewentualnego powrotu do programu. Mimo, że tancerza cieszy fakt, że format wrócił do telewizji to przyznaje, że definitywnie zakończył swoją przygodę z show, ale nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył.  Moja przygoda z "Tańcem z gwiazdami" jako tancerza jest definitywnie zakończona. Było to niezwykłe przeżycie, ale trzeba iść dalej - zdradza   Marcin wyznał też, że przerwa w obecności jego i Kasi w mediach nie jest spowodowana brakiem propozycji zawodowych, a koniecznością odpoczynku po narodzinach dziecka. Żona potrzebowała wyciszenia, my się nie pchamy. Mamy swoje - ja prowadzę szkołę, Kasia ma swoje różne rzeczy poza telewizją. My drzwiami i oknami nie będziemy się dobijać - dodaje. Żałujecie, że nie tancerz nie zdecydował się na udział w show? Kasia Cichopek chwali się biustem:

Kasia Cichopek
East News
Newsy
Katarzyna Cichopek zdradziła, że jej małżeństwo przechodziło kryzys!
Co pomogło im przetrwać trudne chwile?

  Okazuje się, że nawet z pozoru idealne małżeństwa, jak  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel , miewają kłopoty! Kiedy para była na szczycie kupili ogromny dom na Wilanowie na kredyt. Utrzymanie 500-metrowej willi i spłata kredytu okazała się nierealna. Kiedy niektóre kontrakty się zakończyły, a kurs franka wyraźnie podskoczył, pojawiły się poważne problemy. A jak się teraz okazuje, wraz z nimi również kryzys w małżeństwie gwiazdorskiej pary. Zobacz, jak udało się go zakończyć. I co pomogło Kasi Cichopek.... Zobacz:  Już nie tylko Mucha! Kasia Cichopek znalazła na planie "M jak miłość" nową przyjaciółkę! Kto to? Wiemy!   Marcin Hakiel o kryzysie w związku! W związku z problemami finansowymi para zdecydowała się na wynajęcie willi na Wilanowie. Cała ta sytuacja bardzo ich od siebie oddaliła, a nerwowa atmosfera i stres związany z obawą o przyszłość sprawił, że kryzys objął wszystkie sfery ich życia. W magazynie Dobry Tydzień Marcin Hakiel opowiedział, jak czuł się w tamtym okresie: Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi, to wszystko zaczęło mnie przerastać - wyznał tancerz dla Dobry Tydzień. Wszystko wskazuje na to, że kryzys udało się opanować! Cichopek i Hakiel sprzedali dom na Wilanowie, zamieniając go na apartament na Mokotowie. Dzięki temu uniknęli zadłużenia, a ich życie rodzinne również wróciło na właściwe tory. Aktorka zdradziła, że kryzys w małżeństwie już zakończony , a wszystko dzięki temu, że byli małżeństwem. Być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: 'Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa'. Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci - wyznała w magazynie Dobry Tydzień. Uważacie, że Kasia ma rację i małżeństwo pomaga przetrwać w kryzysowych sytuacjach?   Katarzyna Cichopek i...

Katarzyna Cichopek w koku
Newsy
Katarzyna Cichopek trafiła do szpitala. Co się stało?
Katarzyna Cichopek trafiła do szpitala. Co się stało?

Katarzyna Cichopek trafiła do szpitala! Aktorka i jej mąż, Marcin Hakiel, przeżywali ostatnio trudny okres, który odbił się na zdrowiu gwiazdy. Wszystko przez gwałtowny wzrost kursu franka, który nastąpił dwa lata temu. Małżeństwo miało wówczas do spłacenia ogromny kredyt, a po tej zmianie było im bardzo ciężko się utrzymać. Jak podaje "Dobry Tydzień" Katarzyna Cichopek , żeby utrzymać dwoje dzieci i wspomóc męża przepracowywała się i brała na swoje ramiona coraz więcej zobowiązań zawodowych. Aktorka regularnie prowadziła imprezy, pomagała przy szkole tańca, grała w serialu i zajmowała się domem. To wszystko doprowadziło do tego, że pewnego dnia z powodu zasłabnięcia i odwodnienia trafiła do szpitala. Jak się okazało niedługo potem Cichopek i Hakiel znaleźli rozwiązanie swoich problemów. Para zdecydowała, że przeprowadzi się do mniejszego mieszkania, a 500-metrową willę wynajęli firmie, dzięki czemu mają za co spłacać kredyt. Jak udało się dowiedzieć "Dobremu Tygodniowi" interesy Marcina Hakiela idą bardzo dobrze, a Kasia mocno go wspiera. Podobno wkrótce zamierzają otworzyć piątą szkołę tańca. Dzięki ustabilizowanej sytuacji stan zdrowia aktorki znacznie się poprawił.   Zobacz: Cichopek pierwszy raz tak szczerze o mediach. Miała chwile kryzysu   Katarzyna Cichopek miała problemy ze zdrowiem Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek już wyszli na prostą

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner