Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Kryzys w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego trwał już od roku? W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia, według których związek lidera "Ich Troje" od wielu miesięcy był fikcją. Jak informuje "Super Express" między Dominiką a Michałem nie układało się od dawna, jednak żona wokalisty miała nadzieję, że dzięki jej występom w "Tańcu z Gwiazdami" ich uczucie odżyje na nowo. Niestety, dziś wiemy już, że tak się nie stało, a Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód.

Kulisy rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego

"Super Express" informuje, że problemy w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego pojawiły się wiele miesięcy temu. 

To małżeństwo było od roku fikcją- twierdzi dziennik. 

Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała, że jest zaskoczona wnioskiem rozwodowym, ale według doniesień dziennika, żona muzyka już wcześniej mogła wiedzieć, że Michał Wiśniewski chce się rozstać. Według informatora dziennika Dominika liczyła, że jej występy w "Tańcu z Gwiazdami" pomogą im wyjść z kryzysu. 

Nie ukrywała, że między nimi jest źle. Nieraz o tym mówiła w kulisach show. Ale myślała, że jak Michał zobaczy ją w innej odsłonie, to uczucie odżyje. Chciała, aby się o nią trochę postarał, poczuł odrobinę zazdrosny... Miała nadzieję, że wyjdzie jej to na dobre, że pozew zostanie wycofany- powiedział informator "SE".

Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień dotyczących rozstania z Dominiką Tajner. Dziennik zauważa jednak, że czwarta żona lidera "Ich Troje" zmieniła już status na Facebooku i oznaczyła, że jest "wolna".

Zobacz także: Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego ostro komentuje jego czwarty rozwód!

Kryzys w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego trwał od roku?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Dominika Tajner zaledwie kilka dni temu poinformowała, że jej mąż złożył wniosek o rozwód.

Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews