Party Stories
Krystian Wieczorek w koszuli w kratę
East News
Newsy

Krystian Wieczorek wbił szpilę Julii Wieniawie? Gwiazdor "M jak miłość" opublikował zaskakujący wpis! 

Media opisały, że Julia Wieniawa zdecydowała się na kroplówkę witaminową, a teraz w sieci pojawił się zaskakujący wpis Krystiana Wieczorka. Te słowa mogą zaskoczyć młodą aktorkę!

Krystian Wieczorek, który w "M jak miłość" wciela się w serialowego Andrzeja Budzyńskiego, opublikował na Instagramie nowy wpis dotyczący zachowania pewnej gwiazdy, która pokazała ostatnio, jak korzysta z kroplówki witaminowej. Całą sytuację opisały niektóre media, a teraz odniósł się do tego uwielbiany przez widzów aktor. Sprawdźcie, co napisał Krystian Wieczorek!

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu!

Krystian Wieczorek wbija szpilę młodszej koleżance?

Zaledwie kilka dni temu Julia Wieniawa opublikowała w sieci krótką relację ze swojego apartamentu. Aktorka zdradziła wówczas, że została podpięta pod kroplówkę witaminową. 

Ostatnio pracuję trochę ponad swoje siły, dlatego zdecydowałam się na kroplówkę witaminową, która postawi mnie na nogi- napisała podczas relacji na InstaStories. 

Później młoda gwiazda w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl tłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na takie wzmocnienie orgznizmu. 

Ostatnio pracuję na dwóch planach filmowych na zakładkę. Mam na zmianę zdjęcia nocne i dzienne, co daje mi ogromną radość, ale i sprawia, że niestety moje zdrowie na tym trochę cierpi. Jak już każdy wie, choruję na niedoczynność tarczycy i Hashimoto, co nie pomaga mi w tym nieregularnym trybie życia. Dlatego zdecydowałam się na przyjęcie kroplówki witaminowej, która postawiła mnie na nogi. Spokojnie, nic złego mi się nie dzieje- zdradziła Julia Wieniawa. 

Co ciekawe, teraz w sieci pojawił się nowy wpis Krystiana Wieczorka, w którym aktor nie ukrywa, że jest zaskoczony medialnymi informacjami o tym, że pewna gwiazda zdecydowała się na kroplówkę witaminową. Niektórzy internauci zaczęli podejrzewać, że wpis aktora dotyczy właśnie Julii Wieniawy! 

Na jednym z portali na stronie głównej chcąc nie chcąc musiałem się zmierzyć z niusem niebagatelnym.Otóż osoba znana(trochę nie wiem z czego ale to już mi nic do tego) obublikowała zdjęcie z kroplówką witaminową gdyż ma tyle prodżekts,że musiała medyków z ową witaminą w płynie zaprosić.I ciul mi do tego w zupełności bo nie chciałem wcale się o tym dowiedzieć.Infantylizacja "mediów" spowodowała jakieś skretynienie przekazu a potem będziemy się dziwić gdy przeciętny rodak na pytanie kim był Gombrowicz odpowie-oczywiście piłkarzem.Zdrówka życzę❤
#gombrowicz #kroplówka #prodżekty #infantylizacja- czytamy na Instagramie. 

Jak wpis aktora komentują internauci?

- O nawet wiem o kim mowa 😁
- chyba Wieniawa
- Pewnie... Pani Wieniawa... 😮😂
- No dokładnie tak jak mówisz ❤️❤️❤️
- tak ma Pan bardzo optymistyczne podejście do tematu...., zaręczam, to już się dzieje!🤪 - czytamy pod wpisem Krystiana Wieczorka.

Jak myślicie, kogo miał na myśli Krystian Wieczorek? 

Zobacz także: Julia Wieniawa w kultowej fryzurze z lat 80. Stara moda wraca do łask? Roxie Węgiel też się na nią skusiła

Krystian Wieczorek opublikował na Instagramie nowy wpis.

 

Czy aktorowi chodziło o Julię Wieniawę?

Julia Wieniawa zaatakowana przez fankę:
Instagram
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził krok po kroku, jak wygląda badanie
Instagram
Newsy
Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy!
Krystian Wieczorek nie przebiera w słowach!

Krystian Wieczorek, aktor "M jak miłość", został poddany badaniu na obecność koronawirusa , ponieważ miał wątpliwości dotyczące stanu jego zdrowia. O wszystkim poinformował na Instagramie. Przy okazji wytknął masę błędów, które jego zdaniem są nie do usprawiedliwienia. O co chodzi? Do szpitala zgłosiłem się sam, nie chcąc zarażać kolegów i koleżanek na planie. Chciałem być odpowiedzialny i ograniczyć możliwość ewentualnego rozpowszechniania wirusa. Tyle że możliwości weryfikacji w Polsce są skandaliczne - napisał Krystian Wieczorek na Instagramie. Dlaczego jego zdaniem, możliwości weryfikacji koronawirusa w Polsce są skandaliczne? Krystian Wieczorek napisał, że został przyjęty do szpitala tylko ze względu na to, że interweniowała TVP: Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie. We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania. Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki - napisał Krystian Wieczorek na Instagramie. Zobacz także:  Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie! Co dalej napisał Krystian Wieczorek? Aktor napisał, że jego zdaniem, czekanie kilka godzin na wynik to bujda. Dlaczego? Ale czas oczekiwania to jakieś kuriozum, obnażające polskie władze. (...) Od strony personelu medycznego brak jakichkolwiek informacji od kiedy trafiłem do szpitala. Miałem poczucie, że jestem petentem i intruzem, i jak mam w ogóle czelność pytać o cokolwiek. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu! Wieczorek dodał, że był świadkiem sytuacji,...

Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził krok po kroku, jak wygląda badanie
Instagram
Newsy
Gwiazdor "M jak miłość" tłumaczy się ze swojego wpisu! Dlaczego chciał wykonać test na koronawirusa?
Krystian Wieczorek opublikował w sieci nowy wpis, w którym tłumaczy dlaczego zgłosił się ostatnio do szpitala i dlaczego zależało mu na wykonaniu testu na koronawirusa.

Krystian Wieczorek  opublikował w sieci wpis, w którym tłumaczy dlaczego zgłosił się ostatnio do szpitala i dlaczego zależało mu na wykonaniu testu na koronawirusa.  Aktor "M jak miłość" odpowiedział przy okazji na krytyczne komentarze i zapewnił, że w poprzednim wpisie (który już skasował) nie chciał krytykować całej służby zdrowia. Krystian Wieczorek, który w "M jak miłość" wciela się w serialowego Andrzeja Budzyńskiego, zdradził również dlaczego w jego sprawie interweniowała TVP! Zobaczcie, co napisał! Dlaczego Krystian Wieczorek zgłosił się do szpitala? Krystian Wieczorek w poprzednim wpisie poinformował, że sam zgłosił się do szpitala i poprosił o przeprowadzenie testu na koronawirusa. Aktor nie ukrywał, że został przyjety do szpitala tylko ze względu na to, że w jego sprawie interwerniowała TVP.  (...) Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie.  We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania.  Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki  - pisał wówczas Krystian Wieczorek na Instagramie. Aktor po jakimś czasie usunął ten wpis. Potem postanowił skomentować całe zamieszanie! Drodzy Państwo chciałbym jednak się odnieść do moich poprzednich postów odnośnie mojego pobytu w szpitalu. Otóż nigdy nie było moją intencją atakowanie i krytykowanie całej "polskiej służby zdrowia" jak niektóre media to przedstawiły. Być może mój wpis był zbyt emocjonalny ale był wynikiem mojej krańcowej bezradności spowodowanej brakiem komunikacji i informowania o stanie mojego zdrowia....

aktorzy "komisarz Alex"
Instagram
Seriale
Główni aktorzy z "Komisarza Alexa" rezygnują z produkcji. Skąd taka decyzja? 
Jak się okazuje, fani serialu "Komisarz Alex" muszą przygotować się na ogromne zmiany. Media właśnie przekazały informacje zza kulis. Pożegnamy się z z dwójką głównych aktorów?

Jak informują media, w popularnym serialu „Komisarz Alex” mają zajść poważne zmiany, a dwójka głównych aktorów zniknie z produkcji. Dlaczego Krystian Wieczorek i Magdalena Walach podjęli taką decyzję i czy doniesienia są prawdziwe? Pojawił się komentarz nie tylko menadżerów gwiazd, ale również producenta telewizyjnego hitu Telewizji Polskiej.  Zobacz także:  Świat obejrzy "Ranczo", a jego gwiazdy... nie dostaną pieniędzy? Mocne komentarze ekipy serialu Głowni aktorzy "Komisarza Alexa" odchodzą z serialu? Jest oficjalny komentarz Krystian Wieczorek, czyli serialowy komisarz Górski i właściciel Alexa oraz Magdalena Walach, która wciela się w rolę podkomisarz Szmidt nie chcą już dłużej występować w produkcji Telewizji Polskiej? Jak donosił portal Pudelek.pl, miało być to spowodowane słabą jakością serialu oraz chęcią dalszego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań w karierze aktorskiej. Jaka jest jednak prawda?  Niuanse pracy na planie "Komisarza Aleksa" są objęte tajemnicą umowy. Jesteśmy w trakcie zdjęć i nie będę odnosiła się do plotek. Magda grała w "M jak Miłość" z przerwami kilkanaście lat. W "Komisarzu Aleksie" również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. Wtedy nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą nie było.  To normalna, zwykła praktyka w serialach - postaci pojawiają się i znikają. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak wygląda przyszłość serialowej Lucyny w kolejnych odcinkach - cytuje słowa menadżerki aktorki portal. Plotki o odejściu głównych aktorów odbiły się tak wielkim echem, że temat postanowił skomentować również producent serialu Sławomir Jóźwik.  Nie jest prawdą, że...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner