ONS

Joanna Krupa i Romain Zago już za kilka miesięcy powiedzą sobie TAK. Niestety, para wciąż nie może zdecydować się, gdzie i kto pojawi się na ich ślubie. Przyszła panna młoda marzy o skromnej i cichej uroczystości, Zago z kolei wolałby zorganizować huczną imprezę. Jurorka "Top Model" rozpoczęła również poszukiwania idealnej kreacji na ten dzień. I chociaż jakiś czas temu media informowały, że Joanna Krupa wystąpi w sukni zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego, to sama modelka w rozmowie z "Życiem na gorąco" przyznaje, że chciałaby mieć dwie suknie!

 

- Patrzyłam na sukienki Very Wang, niektóre bardzo mi się podobają. Ale mój stylista Janek strasznie chciałby ze mną współpracować przy ślubie. Ja mam już wizję, jaką suknię chcę. Na pewno będę miała dwie. Pierwszą długą, drugą krótką, ale zobaczycie je dopiero na ślubie - stwierdziła Joanna Krupa.

 

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Kim Kardashian również zdecydowała się na suknię ślubną projektantki Very Wang. Kreacja niestety nie przyniosła jej szczęścia i zaledwie kilkadziesiąt dni od ślubu celebrytka rozstała się ze swoim mężem. Miejmy nadzieję, że w przypadku Joanny Krupy będzie inaczej.

kb

Więcej na temat Joanna Krupa