Party Stories
królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy

Pałac Buckingham: Królowa Elżbieta II zagrożona koronawirusem! Jak czuje się monarchini?

Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem, wyprowadziła się z Londynu! Czy monarchini czuje się dobrze?

Koronawirus, który dotarł także do Wielkiej Brytanii sprawił, że Brytyjczycy zaczęli poważnie martwić się o królową Elżbietę II. Jak wiadomo monarchini ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka.

Według informacji uzyskanych przez "The Mirror", królowa opuściła Pałac Buckingham w obawie o swoje zdrowie! Jak czuje się monarchini?

Zobacz także: Brytyjczycy martwią się o królową Elżbietę II przez epidemię koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?

Królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham w obawie przed koronawirusem!

Koronawirus sieje spustoszenie w całej Europie. Najbardziej dramatyczna sytuacja jest w tej chwili we Włoszech, gdzie liczba zakażonych osób przekroczyła już 20 tysięcy!

Niestety, źle dzieje się również w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii nie zamarło. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini. 

Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i niestety znajduje się w grupie osób, które w wypadku zakażenia koronawirusem, mogą przechodzić tę chorobę bardzo poważnie. Wygląda jednak na to, że monarchini postanowiła nie ryzykować i... wyprowadziła się z Londynu! Jak wiadomo w Pałacu Buckingham często przebywają oficjele z zagranicy, a takie spotkania mogą potęgować ryzyko zarażenia. 

Rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", poinformował, że monarchini zdecydowała się wyprowadzić z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne. 

Królowa cieszy się dobrym zdrowiem, ale wielu jej pracowników zaczyna panikować ze względu na koronawirusa. W pałacu wciąż przebywa mnóstwo zagranicznych gości - poinformował rzecznik Pałacu. 

Na ten moment królowa Elżbieta II zamieszkała w swojej posiadłości w Windsorze i póki co pozostanie tam do przyszłego tygodnia. Jeśli jednak sytuacja w dalszym ciągu nie będzie opanowana, to najprawdopodobniej monarchini pozostanie tam na dłużej.

Miejmy nadzieję, że królowa czuje się już bezpiecznie, a pandemia koronawirusa zostanie pokonana jak najszybciej. 

Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i znajduje się w grupie osób, które mogą przechodzić koronawirusa bardzo poważnie! 

Królowa Elżbieta II
East News
 

W obawie o swoje zdrowie, monarchini na razie opuściła Londyn! 

królowa Elżbieta II
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II ewakuuje się w obawie przed koronawirusem! Mamy zdjęcia
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem opuściła Londyn. Tak wyglądała ewakuacja monarchini.

Koronawirus sieje strach  wśród ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy bardzo martwią się o swoją monarchinię, królową Elżbietę II . Jak wiadomo królowa ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Monarchini rzekomo opuściła Pałac Buckingham i udała się do swojej posiadłości w Windsor. Zobaczcie zdjęcia z ewakuacji królowej Elżbiety II! Zobacz także:  Gwiazdy chore na koronawirusa: znani aktorzy, sportowcy, muzycy, politycy Królowa Elżbieta II ewakuuje się przez koronawirusa Koronawirus  sieje spustoszenie w całej Europie. Każdego dnia przybywa nowych osób, które są zarażone SARS-CoV-2. Niestety trudna sytuacja jest także w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii toczy się dalej. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Jak poinformował rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", królowa Elżbieta II postanowiła wyprowadzić się z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne.  Królowa cieszy się dobrym zdrowiem, ale wielu jej pracowników zaczyna panikować ze względu na koronawirusa. W pałacu wciąż przebywa mnóstwo zagranicznych gości - poinformował rzecznik Pałacu. Przypomnijmy, że królowa Elżbieta II ma już 93 lata, przez co znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka w przypadku zachorowania na koronawirusa. Nic więc dziwnego, że postanowiła na jakiś czas odizolować się i odpocząć z daleka od zgiełku Londynu....

East News
Newsy
Książę William zastąpi Królową Elżbietę II w jej obowiązkach! To przełomowa decyzja
Książe William wyręczy swoją babcię w obowiązkach królewskich. Dlaczego?

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał! Książę William zastąpi swoją babcię w pełnieniu obowiązków! Przed młodym księciem jest zatem naprawdę wielkie wyzwanie.  Dlaczego zapadła taka decyzja? Czy to zmiana na dłużej? Sprawdźcie! Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, co nas czeka? Jest optymistyczna wizja: "to niedługo się skończy"! Książę William zastąpi Królową Elżbietę II Od pewnego czasu coraz więcej Brytyjczyków martwiło się o królową Elżbietę II . Wszystko za sprawą epidemii koronawirusa , która dotarła też do Wielkiej Brytanii. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli się obawiać, że monarchini może zarazić się groźnym wirusem, co w jej wieku mogło być bardzo ryzykowne. Królowa ma już bowiem 93 lata. Jak wiadomo, Elżbieta II ma do wypełnienia szereg królewskich obowiązków. Często spotyka się też z delegatami z różnych zakątków świata, więc w obecnej sytuacji takie wizyty mogłyby być bardzo niebezpieczne dla 93-letniej monarchini. W związku z tym zapadła przełomowa decyzja. Jak podają brytyjskie media, obowiązki królowej Elżbiety przejmie jej wnuk, książę William! To właśnie William wyręczy swoją babcie w najbliższym czasie. Podobno królowa wyjechała już z Londynu i przebywa na zamku w Windsor. Co prawda początkowo przedstawiciele Pałacu Buckingham zaprzeczali medialnym doniesieniom o ewakuacji królowej, jednak teraz te głosy już się nie pojawiają.  Dlaczego to książę William, a nie jego ojciec - książę Karol przejął obowiązki królowej? Jak wiadomo w przypadku zakażenia koronawirusem on także znajduje się w grupie ryzyka, bowiem ma już 71 lat. Nic więc dziwnego, że pałac nie chce ryzykować także jego zdrowia. My zaś jesteśmy przekonani,...

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!
W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie. Zobacz także:  Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?! Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II  Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem.  W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie: Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem.  Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu. Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia.  Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner