Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News
Newsy

Brytyjczycy martwią się o królową Elżbietę II przez epidemię koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

Brytyjczycy obawiają się o zdrowie Królowej Elżbiety II przez koronawirusa!

Koronawirus od kilku tygodni budzi lęk na całym świecie. Nie inaczej jest w Wielkiej Brytanii, w której ludność obawia się nie tylko o swoje zdrowie, ale także swojej monarchini. Królowa Elżbieta II ma już 93 lata, a co za tym idzie, znajduje się w grupie osób, które w szczególności powinny na siebie uważać! Brytyjczycy martwią się, że sama izolacja królowej nie wystarczy. Czy Elżbieta II może czuć się bezpiecznie? 

Zobacz także: Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem! Aktor pracował nad nowym filmem w Australii

Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Brytyjczycy obawiają się o zdrowie królowej Elżbiety II! 

Chociaż królowa Elżbieta II ma już 93 lata, w pełni wywiązuje się ze wszystkich królewskich obowiązków. Monarchini do tej pory cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem, jednak w dobie epidemii koronawirusa pojawiły się obawy o jej bezpieczeństwo. Okazało się bowiem, że królowa miała pośredni kontakt z osobą zarażoną koronawirusem! Jak do tego doszło?

Królowa widziała się z premierem Wielkiej Brytanii, Borisem Johnsonem. Jak się okazało, polityk miał przedtem kontakt z Nadine Dorries - minister zdrowia, u której wykryto koronawirusa! Kiedy Brytyjczycy dowiedzieli się o tym, natychmiast zaczęli obawiać się o swoją monarchinię! W związku z tym pojawiły się głosy, aby Elżbieta II zaprzestała występów publicznych i na jakiś czas zawiesiła swoją działalność polityczną. 

Brytyjczycy są przerażeni tym, co się wydarzyło i bardzo martwią się o zdrowie swojej królowej. Ze względu na wiek monarchini chcą, aby zaprzestała publicznych wystąpień i na jakiś czas została odizolowana ze względów bezpieczeństwa!

Królowa obecnie nie ma planów odwołania imprez ogrodowych, zaplanowanych na lato - ale jeśli koronawirus się rozprzestrzeni, nie wyobrażam sobie, by spotykała się i witała z tysiącami osób. Nie w jej wieku - przekazał nadworny pisarz, Phil Dampier.

Myślicie, że królowa Elżbieta II rzeczywiście zrezygnuje ze swoich obowiązków ze względu na epidemię koronawirusa?

Elżbieta II w różowej garsonce w Londynie
East News

Brytyjczycy bardzo martwią się o monarchinię!

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II ewakuuje się w obawie przed koronawirusem! Mamy zdjęcia
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem opuściła Londyn. Tak wyglądała ewakuacja monarchini.

Koronawirus sieje strach  wśród ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy bardzo martwią się o swoją monarchinię, królową Elżbietę II . Jak wiadomo królowa ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Monarchini rzekomo opuściła Pałac Buckingham i udała się do swojej posiadłości w Windsor. Zobaczcie zdjęcia z ewakuacji królowej Elżbiety II! Zobacz także:  Gwiazdy chore na koronawirusa: znani aktorzy, sportowcy, muzycy, politycy Królowa Elżbieta II ewakuuje się przez koronawirusa Koronawirus  sieje spustoszenie w całej Europie. Każdego dnia przybywa nowych osób, które są zarażone SARS-CoV-2. Niestety trudna sytuacja jest także w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii toczy się dalej. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Jak poinformował rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", królowa Elżbieta II postanowiła wyprowadzić się z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne.  Królowa cieszy się dobrym zdrowiem, ale wielu jej pracowników zaczyna panikować ze względu na koronawirusa. W pałacu wciąż przebywa mnóstwo zagranicznych gości - poinformował rzecznik Pałacu. Przypomnijmy, że królowa Elżbieta II ma już 93 lata, przez co znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka w przypadku zachorowania na koronawirusa. Nic więc dziwnego, że postanowiła na jakiś czas odizolować się i odpocząć z daleka od zgiełku Londynu....

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Pałac Buckingham: Królowa Elżbieta II zagrożona koronawirusem! Jak czuje się monarchini?
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem, wyprowadziła się z Londynu! Czy monarchini czuje się dobrze?

Koronawirus, który dotarł także do Wielkiej Brytanii sprawił, że Brytyjczycy zaczęli poważnie martwić się o królową Elżbietę II . Jak wiadomo monarchini ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Według informacji uzyskanych przez "The Mirror", królowa opuściła Pałac Buckingham w obawie o swoje zdrowie! Jak czuje się monarchini? Zobacz także:  Brytyjczycy martwią się o królową Elżbietę II przez epidemię koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? Królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham w obawie przed koronawirusem! Koronawirus sieje spustoszenie w całej Europie. Najbardziej dramatyczna sytuacja jest w tej chwili we Włoszech, gdzie liczba zakażonych osób przekroczyła już 20 tysięcy! Niestety, źle dzieje się również w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii nie zamarło. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i niestety znajduje się w grupie osób, które w wypadku zakażenia koronawirusem, mogą przechodzić tę chorobę bardzo poważnie. Wygląda jednak na to, że monarchini postanowiła nie ryzykować i... wyprowadziła się z Londynu! Jak wiadomo w Pałacu Buckingham często przebywają oficjele z zagranicy, a takie spotkania mogą potęgować ryzyko zarażenia.  Rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", poinformował, że monarchini zdecydowała się wyprowadzić z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne. ...

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Lokaj królowej Elżbiety II zarażony koronawirusem! Codziennie widywał się z monarchinią! 
Niepokojące informacje przekazał informator "The Sun". Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące wieści dotarły z Wielkiej Brytanii. Według doniesień zagranicznych mediów, lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Pracownik pałacu miał mieć codziennie styczność z monarchinią. Brytyjczycy są przerażeni tą sytuacją i drżą teraz nie tylko o zdrowie księcia Karola, ale także o królową. Czy monarchini jest bezpieczna?  Zobacz także:  Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest  Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? W ubiegłym tygodniu pałac Buckingham poinformował, że książę Karol jest zarażony koronawirusem . Brytyjczycy zaczęli martwić się nie tylko o samego księcia, ale także o królową Elżbietę II. Wszyscy zastanawiali się, czy monarchini mogła zostać zarażona przez swojego syna, jednak rzecznik pałacu uspokajał, że królowa cieszy się dobrym zdrowiem. Teraz jednak pojawiły się kolejne niepokojące informacje.  Według "The Sun" u osobistego lokaja królowej Elżbiety II wykryto koronawirusa! Pracownik pałacu codziennie miał mieć styczność z monarchinią, co dodatkowo potęguje obawy o zdrowie królowej.  Wszyscy są przerażeni, boją się nie tylko o siebie, lecz również o królową i księcia. Jeżeli wszyscy do tej pory nie zostali zbadani, już wkrótce będą. W powietrzu wyczuwalny jest strach - powiedział informator "The Sun".  Podobno właśnie ten pracownik niedawno otrzymał awans. Od tej pory lokaj przynosił królowej posiłki i napoje, wyprowadzał psy , a także dbał o królewską korespondencję.  Lokaj przychodził po psy i codziennie widywał się z królową. To przerażające, jak blisko byli - powiedział...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner