Viki Gabor i Roksana Węgiel
fot. Podlewski AKPA

Gabor i Węgiel przyćmiły inne gwiazdy na Sylwestrze TVP? Nie obyło się jednak bez małej wpadki

Viki Gabor i Roksana Węgiel
fot. Podlewski AKPA

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem według wyników oglądalności opublikowanych przez Jacka Kurskiego cieszył się rekordową widownią. Wśród wielkich gwiazd na scenie publiczność TVP2 zobaczyła dwie młode artystki, które mają na swoim koncie zwycięstwa w programie "The Voice Kids" oraz "Eurowizji Junior". Viki Gabor i Roksana Węgiel pokazały na scenie prawdziwe show. Nie obyło się jednak bez wpadek. Przykra sytuacja spotkała Gabor. Zobaczcie, co się stało! 

Viki Gabor zachwyciła na scenie mimo problemów...

Viki Gabor jest tegoroczną laureatką "Eurowizji Junior" i po raz pierwszy zadebiutowała na koncercie sylwestrowym. Młoda gwiazda wystąpiła na początku imprezy i niestety napotkała na pewne problemy. Na starcie jej występu było słychać dziwne dźwięki i nienaturalny głos piosenkarki. Na szczęście okazało się, że problemy techniczne szybko zostały rozwiązane, a Viki Gabor zachowała się bardzo profesjonalnie i nie dała po sobie poznać, że stresowała się występem czy kłopotami technicznymi. 

Młoda artystka na scenie zachwyciła nie tylko głosem, ale i stylizacją. Sami spójrzcie!

Viki Gabor Sylwester 2019 w Zakopanem
fot. Podlewski AKPA

Na Sylwestrze w Zakopanem nie mogło zabraknąć też Roksany Węgiel. Młoda artystka w tym roku jest rozchwytywana i wystąpiła aż na dwóch imprezach. Gwiazda zamiast cekinów wybrała srebrny brokatowy zestaw z neonowymi elementami. Wyglądała świetnie i tym razem nikt nie może jej zarzucić, że wybrała zbyt odważną stylizację. Sami spójrzcie!

Roksana Węgiel Sylwester 2020 w Zakopanem
fot. Piętka Mieszko AKPA

Która z młodych artystek prezentowała się lepiej?

Viki Gabor i Roksana Węgiel na Sylwestrze 2019
fot. Podlewski AKPA

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08