Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Krawczyk też chce odejść z "Pierwszej miłości"

Tak solidaryzuje się z Włodarczyk?

Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z roli w serialu "Pierwsza miłość" (Zobacz: Agnieszka Włodarczyk odeszła z serialu). Od tamtej chwili w mediach pojawiła się informacja, że aktorka nie chciała dłużej współpracować z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Włodarczyk w rozmowie z magazynem "Flesz" zdradziła jakie były prawdziwe powody jej odejścia.


- W styczniu mówiono nam , że grani przez nas bohaterowie, czyli Ania i Paweł, w kolejny sezonie wciąż będą razem i może nawet wezmą ślub. Ale gdy oficjalnie zostaliśmy z Mikołajem parą, plany nagle się zmieniły. Okazało się, że nasi bohaterowie... mają się rozstać! Kiedy wokół nas zrobiło się głośno, twórcy serialu chcieli to wykorzystać- tłumaczy celebrytka. Nie chcę, aby na mojej prywatności budowano oglądalność serialu.

Wszystko wskazuje również na to, że z serialem już wkrótce pożegna się nowy chłopak Agnieszki Włodarczyk. Mikołaj Krawczyk już teraz chciałby odejść z "Pierwszej miłośći", jednak jak twierdzi "sytuacja jest bardziej skomplikowana".


- Gdybym mógł, zrobiłbym to już dzisiaj, ale moja sytuacja jest bardziej skomplikowana. W wcale nie chodzi tu o pieniądze! Po prostu nie mogę odejść z dnia na dzień, bo uniemożliwia mi to umowa- wyznał Krawczyk.

Chociaż aktorska para nie będzie się już spotykać na planie serialu, to wszystko wskazuje na to, że Włodarczyk i Krawczyk już planuję wspólne przedsięwzięcie. Okazuje się, że aktorzy planują nagranie wspólnej płyty... 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Agnieszka Włodarczyk odeszła z serialu
Aktorka złożyła wypowiedzenie producentom "Pierwszej miłości"

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk są parą już od kilku miesięcy, jednak od samego początku związku aktorzy muszą tłumaczyć się ze swojego uczucia. Krytycy celebrytów zarzucają im, że przez ich romans ucierpiała Aneta Zając, która została sama z dwójką małych dzieci. Agnieszka Włodarczyk wiele razy próbowała tłumaczyć, że zaczęła spotykać się z kolegą z serialu, kiedy ten rozstał się Zając, jednak w mediach wciąż pojawiały się nieprzychylne komentarze. Aktorka para oświadczyła nawet, że planują swoje odejście z "Pierwszej miłości" (zobacz: Włodarczyk i Krawczyk chcą odejść z serialu ).   Zobacz także: jak napisać wypowiedzenie Okazuje się, że Włodarczyk właśnie zdecydowała się na realizację swojego planu! Jak donosi "Fakt" aktorka złożyła już wypowiedzenie producentom serialu. - To była decyzja aktorki, którą szanujemy . Poinformowaliśmy o niej także telewizję Polsat, dla której realizujemy serial- zdradziła Monika Salińska, kierowniczka produkcji. Będziecie tęsknić za Agnieszką Włodarczyk?

Zagraniczna kariera Mikołaja Krawczyka
ONS
Newsy
Zagranica upomina się o Krawczyka: Interesują się mną bardziej niż w Polsce
Mikołaj przed szansą na światową karierę

Mikołaj Krawczyk od dłuższego czasu stara się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej wraz ze swoim zespołem Rockoholic. Grupa wydała już kilka teledysków, a ostatnim z nich wzięła udział sama Agnieszka Włodarczyk . Przypomnijmy: Krawczyk nakręcił teledysk w schronisku. Pojawiła się w nim Włodarczyk  Trudno jednak usłyszeć piosenki Mikołaja w polskich radiostacjach czy zobaczyć go na wielkich koncertach. W rozmowie z lifestyle.newseria.pl wyjaśnia, że ma to związek z dość późnym startem projektu całego zespołu. Krawczyk ma jednak powody do radości. Jego utworami interesują się zagraniczne stacje radiowe. W Polsce nie do końca może na to liczyć: Z koncertami jest taki problem, że projekt powstał zbyt późno. Wystartowaliśmy 24 kwietnia, więc w tamtym czasie wszystkie terminy koncertowe były już zajęte. Oprócz tego mieliśmy problem, aby przedostać się do radia. Robiłem to więc własnym sumptem, bo jestem najbardziej znany dzięki aktorstwu. Musi minąć trochę czas, zanim ludzie zaczną mnie kojarzyć z muzyką. Drzwi dla zespołu jednak powoli już się otwierają. Odezwały się do nas stacje radiowe z zagranicy, gdzie jest dużo większe zainteresowanie niż w Polsce - przekonuje Mikołaj Pozostaje trzymać nam kciuki.  Zobacz: Krawczyk przerywa milczenie w sprawie dzieci: To trudna sytuacja, chciałbym... Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk w Międzyzdrojach:

Mikołaj Krawczyk o synach i Agnieszce Włodarczyk
ONS
Newsy
Krawczyk przerywa milczenie w sprawie dzieci: To trudna sytuacja, chciałbym...
Mikołaj o rodzinie i nie tylko

Mikołaj Krawczyk rzadko podejmuje z mediami temat synów, których wychowuje obecnie jego była partnerka, Aneta Zając . Aktor przez ostatnie miesiące skupiał się głównie na pracy i związku z Agnieszką Włodarczyk . Relacja wzbudza wiele emocji, a tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat ich życia prywatnego. Przypomnijmy:  Wściekła Włodarczyk idzie do sądu. Nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła Krawczyk w związku z nowymi aktorskimi wyzwaniami , które na niego czekają, zaczął udzielać coraz więcej wywiadów. W rozmowie z Kropką TV przyznał, co teraz ma zamiar robić w życiu. Po rezygnacji z  roli w hitowej "Pierwszej Miłości" długo nie mógł znaleźć nowej pracy. Zajął się więc muzyką, co również nie odbiło się większym echem: Na pewno chciałbym unormować kontakty z moimi synami, to dla mnie najważniejsza sprawa. Cała ta sytuacja jest dla mnie trudna i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Druga sprawa - zrezygnowałem z gry w serialu i czuję się trochę tak, jakbym był zaraz po studiach i zaczynał wszystko od nowa. Dlatego muszę unormować moją sytuację zawodową. Do tego dochodzą również plany muzyczne. Czwarty cel to rodzina. Chcemy z Agą założyć prawdziwy dom. I oczywiście angażować się w liczne akcje charytatywne. Dlatego jest co robić, a na nudę nie mogę narzekać. - mówi aktor Agnieszka najniżej w hierarchii Mikołaja? Będzie z tego zadowolona? Zobacz: Krawczyk rozpływa się nad sobą: Może na takiego nie wyglądam, ale...   Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk na Festiwalu w Międzyzdrojach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner