Korwin Piotrowska została twarzą serii światowych hitów

Miłośniczka kina, znana z legendarnego już "Filmidła" czy "W kinie i na kanapie" Karolina Korwin Piotrowska została twarzą filmowej serii wydawniczej Rebel Rebel. Wszystkie tytuły z tej kolekcji poprzedzone będą wideo - wstępem w wykonaniu Karoliny, która w ciekawy i barwny sposób wprowadza widzów w tematykę i klimat obrazów Rebel Rebel.

Jak reklamuje dystrybutor "jest to seria skierowana dla miłośników ekstremalnych doznań i niezależnego kina". Ukaże się ona w formie książeczek z płytą DVD, dzięki czemu widzowie otrzymają dodatkowe materiały poświęcone poszczególnym tytułom.  
 

- Seria REBEL REBEL to kino, które nie powstało dla pieniędzy i nabicia kasy producentom. Te filmy powstały z miłości do kina, z szacunku dla widza, powstały często dla samej radości podzielenia się z nami, widzami, przeróżnymi emocjami... Gwarantują nam ogromną dawkę humoru, często po bandzie, sporo absurdu, dziwnych skojarzeń, ale przede wszystkim – doskonałej zabawy – zdradza nam Karolina Korwin-Piotrowska.

Seria filmów trafi do sklepów już 21 września. Na czym jak na czym, ale na filmach Karolina zna się jak mało kto. Z całą odpowiedzialnością polecamy każdy wybrany przez nią tytuł.

Karolina Korwin Piotrowska

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13