Korwin-Piotrkowska o Marinie: „Zaistniała dzięki Sablewskiej!”

Karolina Korwin-Piotrowska, po swoim epizodzie jako juror w programie Top Model, zdecydowanie wzmożyła aktywność w portalach społecznościowych. Krytykuje namiętnie i nieustannie. Dostało się już aktorkom filmu „Och Karol 2”, bo jak określiła Piotrkowska - „Polskie aktorki cierpią w tym filmie na nadmiar kwasu w ustach, nadmiar sztucznych rzęs, nadmiar wszelkiego makijażu i niedomiar inteligencji”. Jurorka Top Model skrytykowała też Supernianię, wmawiając jej chorobę celebrycką.

Tym razem Korwin-Piotrowska postanowiła zabrać w swoim profilu na Facebooku głos w sprawie Mariny i jej głośnego rozstania z Mają Sablewską:

"dzieje się...i dobrze. karierę Mariny można uznać za zakończoną? niedawno widziałam, jak w jakimś programie pokazywała u kogo i jak robi sobie szałowe paznokcie. szał. ani słowa o muzie. może powinna tylko o paznokciach opowiadać? szkoda- bo potencjał miała. czas przeszły chyba... dzięki Sablewskiej W OGÓLE zaistniała. Nikt o niej nie słyszał za bardzo. Ot, kolejna ładna dziewusia i tyle. Pełno takich"

Zgadzacie się z nią, że Marina jest kolejną ładną dziewusią, a bez Sablewskiej na pewno nie zaistniałaby na scenie? Może być Więcej tym ziarno prawdy, bo przed tym, jak Maja zajęła się karierą Mariny, raczej niewiele osób Więcej niej słyszało.

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48