Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. Zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem! Miała zaledwie 57 lat

Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące? 

Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Pierwszy przypadek zarażenia w Polsce zdiagnozowano 4 marca. Dziś (poranek 17 marca), Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 205 przypadków zarażeń, w tym 5 ofiar śmiertelnych. Liczba zarażonych ciągle rośnie. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące? 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce, 16.03. Zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem.

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Nie żyje piąta osoba zarażona koronawirusem. Kim była? 

Podano kolejną tragiczną informację o śmierci pacjenta zarażonego koronawirusem. Piątą ofiarą jest 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Wałbrzychu. 

Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem - podało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze. 

Minister Zdrowia podczas jednej z konferencji zakomunikował, że trzeba przygotować się na coraz większą liczbę zarażeń: 

Prawdopodobnie za tydzień, może trochę dłużej, będzie w Polsce nawet tak jak w innych krajach około 1000 osób z potwierdzonym zakażeniem. Miejmy nadzieję, że mniej - mówił podczas piątkowego wystąpienia.

Przypominamy, że władze i oraz służba zdrowia apelują, aby unikać skupisk ludzi i pozostać w swoich domach na okres kwarantanny, aby zapobiegać rozprzestrzeniającemu się koronawirusowi. 

Kim są ofiary koronawirusa w Polsce? 

  • Pierwsza ofiara koronawirusa to 57-letnia kobieta. Zmarła pacjentka miała mieć kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. Zmarła 12 marca w poznańskim szpitalu. 
  • Druga ofiara to 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał we wrocławskim szpitalu i miał choroby współistniejące. Zmarł 13 marca. 
  • Trzecia ofiara to 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie i miał choroby współistniejące. Zmarł 14 marca. 
  • Czwarta ofiara to 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące. Zmarł w szpitalu w Łańcucie 16 marca. 
  • Piąta ofiara to 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Mężczyzna zmarł 17 marca w szpitalu w Wałbrzychu. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Niepokojące słowa prezydenta i ministra zdrowia. Za tydzień będzie już 1000 osób zarażonych?!

Nie żyje piąta osoba zarażona koronawirusem. Mężczyzna miał 57 lat

Koronawirus w Polsce
East News

Aktualnie (17 marca o poranku) zarażonych koronawirusem jest 205 osób w Polsce z czego pięć zmarło

1,5-roczna dziewczyna, która wypadła z okna, ma koronawirusa
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Druga ofiara śmiertelna. Zmarł pacjent z Wrocławia! 

Nie żyje 73-letni pacjent zarażony koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że drugą śmiertlelną ofiarą niebezpiecznego wirusa jest pacjent ze szpitala we Wrocławiu. Mężczyzna był w ciężkim stanie i zmagał się z innymi chorobami.  Zmarła druga osoba zakażona #koronawirus. To 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał we wrocławskim szpitalu (woj. dolnośląskie) i miał choroby współistniejące- poinfomorwało Ministerstwo Zdrowia.  Niestety, to już druga ofiara śmiertelna w Polsce. 12 marca w szpitalu w Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta, która trafiła pod opiekę specjalistów zaledwie kilka dni wcześniej. Kobieta była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.  Zobacz także:  Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy? Zmarł 73-letni mężczyzna zarażony koronawirusem.

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem w Polsce! 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym, śmiertelnym przypadku w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejne tragiczne informacje. W poniedziałek 23 marca zmarła 8 osoba w Polsce, która była zarażona koronawirusem . W jakim wieku był pacjent? Czy miał choroby współistniejące? Przeczytajcie poniżej! Zobacz także:   Podczas pandemii koronawirusa musisz codziennie myć włosy! Oto dlaczego to takie ważne! Zmarła 8 osoba w Polsce zakażona koronawirusem Niestety, rośnie bilans ofiar śmiertelnych spowodowanych zakażeniem koronawirusem w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Facebooka przekazało, że w szpitalu w Tychach zmarł 83-letni mężczyzna. Pacjent miał choroby współistniejące.  Z przykrością informujemy, że zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem - to 83-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Tychach. Mężczyzna miał choroby współistniejące - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia.  W dalszym ciągu rośnie także liczba osób zakażonych w naszym kraju. Ministerstwo zdrowia w poniedziałek 23 marca tuż przed godziną 13. poinformowało o kolejnych 36 przypadkach zachorowań . Nowe przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z łódzkiego. Na ten moment odnotowano już 684 przypadki zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce. 8 pacjentów niestety zmarło.  W niedzielę 22 marca z powodu koronawirusa w Polsce zmarły dwie osoby - 37-latka ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni pacjent z Radomia. W poniedziałek 23 marca poinformowano o śmierci kolejnego pacjenta, który był zakażony koronawirusem. To 83-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach.   

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zachorowań. Ilu jest chorych?
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce: 24.03: Potwierdzono kolejne 8 przypadków. Nie żyje dziewiąty pacjent!

Za nami rekordowy poniedziałek, jeżeli chodzi o liczbę zachorowań na koronawirusa w Polsce. Do tamtej pory Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 749 zarażeń wirusem COVID-19 z czego 8 osób to ofiary śmiertelne. Wczoraj liczba osób wzrosła aż o 115 przypadków.  Ósma ofiara koronawirusa zmarła w 23 marca w szpitalu w Tychach. Miała choroby współistniejące. Materiał jest aktualizowany na bieżąco.  24 marca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zachorowaniach. Aktualnie zakażonych koronawirusem zostało 766 osób, z czego 8 zmarło.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem w Polsce! Koronawirus w Polsce. Kolejne przypadki zachorowań W wtorkowy poranek Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne 17 przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Mowa o:  - 5 osobach z woj. zachodniopomorskiego - 5 osobach z woj. śląskiego, - 3 osobach z woj. lubuskiego, - 2 osobach z woj. opolskiego, - 1 osobie z woj. pomorskiego, - 1 osobie z woj. wielkkopolskiego.  [AKTUALIZACJA] godz. 10:50 Nie żyje 9 osoba zarażona koronawirusem Ministerstwo zdrowia potwierdziło kolejnych 8 przypadków zarażenia koronawirusem. Mowa o: - 7 osobach z woj. podkarpackiego - 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego Potwierdzono również śmierć 9 pacjenta, zakażonego wirusem COVID-19. Był to 68-letni ksiądz, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki i miał choroby współistniejące.  Dziś, 24 marca 2020 r. o godz. 5.30 w Szpitalu w Puławach zmarł ks. Henryk Borzęcki - zarażony koronawirusem. Szczegóły pogrzebu w trakcie ustalania - pisze diecezja Zamojsko-Lubaczowska na Twitterze.   Dziś, 24 marca 2020 r. o godz. 5.30 w Szpitalu w Puławach zmarł ks. Henryk...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner