Party Stories
Koronawirus w Polsce
East News
Newsy

Zarażona koronawirusem tancerka publikuje nagranie, na którym zdradza jakie miała objawy! 

Kobieta wraca do zdrowia we własnym domu

Tancerka, u której zdiagnozowano koronawirusa, opublikowała w sieci nagranie, na którym zdradza, jakie miała objawy choroby i jak się czuje.

Młoda kobieta już od kilku dni za pośrednictwem Facebooka informuje, jak wygląda jej walka o zdrowie. 14 marca instuktorka tańca przyznała, że została objęta kwarantanną. Tego samego dnia kobieta trafiła do szpitala przy ul. Wołoskiej w Warszawie. Niestety, testy potwierdziły, że tancerka jest zarażona koronawirusem.

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Jakie objawy miała kobieta, u której zdiagnozowano koronawirusa?

Kobieta, która postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem i publikuje w sieci wpisy na Facebooku w najnowszym nagraniu opublikowanym w sieci opowiedziała, jakie miała objawy. Trafiła do szpitala w niedzielę, ale tego samego dnia wróciła karetką do domu i właśne tam jest hospitalizowana.

Czuję się dobrze, w nocy było sporo gorzej, ale teraz czuję się ok. Nadal mam kaszel, nadal mam ogromny ból kości. Zdajcie sobie sprawę z tego, ja uczę tańczyć, jestem przyzwyczajona do bólu mięsni, jestem przywyczajona, że mam jakieś kontuzje, że mnie kości bolą więc ja to przechodzę też całkiem dobrze. Po prostu kolejny ból. Może tego po mnie nie widać, bo jestem przyzwyczajona, ale kości naprawdę bolą, przynajmniej w moim przypadku. Wielu z was pyta mnie jakie są objawy więc tak jak mówiłam: suchy kaszel, 37,7 u mnie, ból kości i stawów, nawet nie mięśni, kości i stawów - przyznaje kobieta. - To są objawy u mnie, a ja przechodzę to delikatnie, to nie znaczy, że u was objawy będą takie same i ja też nie jestem lekarzem - dodała. 

W jednym z wpisów na Facebooku kobieta zdradziła, kiedy zauważyła, że stan jej zdrowia się pogarsza.

W czwartek wieczorem pojawił się kaszel, w piątek stan podgorączkowy i bóle stawów, duszności pojawiły się z piątku na sobotę, w niedzielę – czyli dziś – lekkie trudności z oddychaniem, ale później przeszło - wpomina pani Magda. 

Zobaczcie nagrania opublikowane przez panią Magdę na Facebooku!

Zobacz także: Koronawirus w Polsce! Minister zdrowia: "W najbliższym tygodniu będziemy mieli ponad tysiąc pacjentów"

Kobieta zarażona koronawirusem opowiedziała o swoich dolegliwościach.

Kobieta jest hospitalizowana we własnym domu.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Pierwsza ofiara śmiertelna. Nie żyje pacjentka ze szpitala w Poznaniu!
Nie żyje kobieta zarażona koronawirusem! To pierwsza śmiertelna ofiara grożnego wirusa w Polsce. 

Nie żyje kobieta zarażona koronawirusem! To pierwsza śmiertelna ofiara grożnego wirusa w Polsce. O  śmierci kobiety poinformowali przedstawiciele władz Poznania. Według doniesień mediów kobieta miała 57 lat. Pacjentka trafiła do szpitala w Poznaniu w minioną niedzielę (8 marca) i od samego początku była w krytycznym stanie-  wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety, jak już wiemy kobiety nie udało się uratować. Podczas konferencji prasowej władze Poznania zdementowały plotki dotyczące córki zmarłej kobiety. Przedstawiciele miasta zapewniają, że córka zmarłej kobiety nie była nauczycielką- takie informacje ponoć pojawiły się wcześniej w sieci.  Pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce Według informacji TVN24 zmarła kobieta w ostatnim czasie nie była za granicą i nie miała kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem. Zmarła pacjentka miała mieć jednak kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. 57-latka miała pracować w poradni psychologiczno- psychiatrycznej w Dębcu.  Przypominamy, że w rodzinie kobiety zdiagnozowano również inne przypadki koronawirusa. Wirus został wykryty również u jej męża i córki. Według doniesień mediów ich stan jest określany jako dobry.  Dotarły do mnie tragiczne wieści z Poznania. Stało się to, czego się obawialiśmy- podczas konferencji prasowej powiedział Andrzej Duda. Mamy pierwszą osobę, która zmarła na skutek zachorowania na koronawirusa. Przekazuję wyrazy współczucia dla najbliższych- dodał prezydent.  Bliskim zmarłej kobiety składamy kondolencje.  Przypominamy, że do tej pory w Polsce zdiagnozowano 47 przypadków zarażenia koronawirusem.  Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Niepokojące słowa prezydenta i ministra zdrowia. Za tydzień będzie już...

Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Zmarła na koronawirusa 37-latka była przedszkolanką! Miała zataić informację o kontakcie z osobą z Włoch

Jak potwierdziło ministerstwo zdrowia, w niedzielę zmarła 37-letnia kobieta zarażona koronawirusem. Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie #koronawirus i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia - potwierdziło ministerstwo. Teraz okazuje się, że kobieta pracowała jako przedszkolanka. RMF FM, powołując się na Powiatowego Inspektora Sanitarnego, informuje że w związku ze zgonem kobiety sto osób w powiecie kaliskim objęto kwarantanną. Są wśród nich dzieci. Zobacz także:  Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe! Zmarła na koronawirusa kobieta była przedszkolanką Jak już pisaliśmy , kobieta zarażona koronawirusem najpierw trafiła do szpitala w Wolicy koło Kalisza. Przebywała tam kilka dni. Gdy jej stan się pogorszył, 37-letnią pacjentkę przewieziono do szpitala w Poznaniu. W niedzielę rano zmarła.. Pacjentka przyjechała do nas w skrajnie ciężkim stanie, została przyjęta do odcinka intensywnej terapii szpitala zakaźnego. Poddana została procedurom intensywnej terapii, stan krytyczny niestety się utrzymywał, chora zmarła - powiedział w RMF FM Tomasz Stube z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Decyzją władz sanitarnych 14-dniową kwarantanną objęto sto osób, które miały kontakt ze zmarłą. W tym również dzieci z jej przedszkola. Szpital w Wolicy został zamknięty. Miała kontakt z osobą z Włoch Jak podała TVP3 Poznań, kobieta miała kontakt z osobą przebywającą we Włoszech. Ale rodzina miała zataić tę informację. Miała kontakt z kuzynem, który jest kierowcą TIR-a. Jeździł on do Włoch i prawdopodobnie on jest źródłem zakażenia - TVP3 cytuje Sławomira Wysockiego, dyrektora Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner