Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
East News
Newsy

Lidl wprowadza kolejne zmiany z powodu koronawirusa. Musisz to wiedzieć, zanim wybierzesz się na zakupy!

Lidl po raz kolejny wprowadza zmiany w obsłudze klientów w związku z epidemią koronawirusa. Sprawdź do czego musisz się zastosować

Ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa w Polsce, Lidl postanowił wprowadzić kolejne zmiany w funkcjonowaniu sklepu i obsłudze klientów. Te działania mają na celu troskę o bezpieczeństwo wszystkich osób, które chcą zrobić zakupy. Zobaczcie do jakich kolejnych zmian trzeba będzie się dostosować!

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu!

ewydanie

Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Lidl wprowadza kolejne zmiany przez epidemię koronawirusa

Od samego początku epidemii, Lidl zdecydował się wprowadzić pierwsze zmiany w obsłudze klientów, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Sieć dotychczas m.in. zamontowała ekrany ochronne z plexi przy kasach oraz wprowadziła model zmianowy podczas pracy. W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją, zdecydowano się wdrożyć kolejne rozwiązania, mające na celu jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i osób robiących zakupy. 

W nowej kampanii informacyjnej Lidl wprowadza udostępnienie kasy pierwszeństwa m.in. lekarzom i pielęgniarkom. Ponadto seniorzy będą obsługiwani przez kasjerów priorytetowo. Kasy pierwszeństwa będą przysługiwały także wolontariuszom wspierającym seniorów w dokonywaniu zakupów spożywczych oraz przedstawicielom pozostałych służb (strażakom, policjantom, żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej czy strażnikom miejskim) niosącym pomoc osobom starszym lub tym przebywającym na kwarantannie. Dodatkowo Lidl umożliwia pracownikom w wieku 65+ zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy – wysokość pensji osób, które skorzystają z tego rozwiązania, pozostanie niezmieniona. 

Klienci w dalszym ciągu powinni pamiętać o zachowaniu środków ostrożności, czyli o odstępach pomiędzy jedną osobą, a drugą czy wybieraniu pieczywa, owoców i warzyw tylko przez jednorazową rękawiczkę. Warto wiedzieć o tych zasadach przed wyjściem do sklepu. Zobaczcie wideo, na którym pokazano jak powinniśmy zachowywać się podczas robienia zakupów. 

Lidl wprowadza kolejne zmiany w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa pracownikom i klientom.

Lidl
EastNews

 

Lidl
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza kolejne nowe ograniczenia dla klientów!
Lidl zdecydował się na kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem.

W związku z pandemią koronawirusa , która dotknęła również Polskę, Lidl postanowił wprowadzić pewne ograniczenia dla klientów, aby zapewnić im jak największe bezpieczeństwo. Lidl wprowadza dodatkowe środki bezpieczeństwa, są to m.in. ograniczenia co do liczby klientów, którzy będą mogli znajdować się w sklepie w tym samym czasie. Wprowadzenie ograniczenia ilości osób przebywających w jednym czasie w sklepach w wybranych lokalizacjach również ma wspierać kwestie bezpieczeństwa. Będziemy obserwować na bieżąco rozwój sytuacji i reagować – przekazała Aleksandra Robaszkiewicz, rzeczniczka prasowa firmy. Dodatkowo w każdym Lidlu dostępne są środki do odkażania, płyny antybakteryjne i rozpowszechniana jest wiedza na temat prawidłowego mycia rąk. Lidl zachęca do płacenia kartą, a nie gotówką. Dodatkowe zalecenie polega na zachęcaniu klientów do korzystania z kas samoobsługowych - wszystko dla dobra klientów sklepu, jak i dobra pracowników. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? Lidl i koronawirus - wprowadzone zostaną jeszcze większe zmiany W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników, Lidl ma zamiar zainstalować przezroczyste osłony pleksi, które mają ochronić pracowników w strefach kas. Na podłogach wyznaczone zostaną również linie kas z miejscem obsługi klienta, gdzie zachowana będzie bezpieczna odległość. Zobacz także:  Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa? Przypomnijmy, Lidl ostatnio informował swoich klientów o dodatkowych środkach ostrożności. Lidl systematycznie myje wózki sklepowe i dba o czystość w sklepie. Każdego dnia przed otwarciem sklepu...

Biedronka
East News
Newsy
Biedronka zamyka sklepy w ciągu dnia przez koronawirusa?! Będzie godzinna przerwa
Biedronka wprowadza kolejne ograniczenia ze względu na bezpieczeństwo pracowników!

W związku z epidemią koronawirusa mnóstwo sklepów w całej Polsce zostało zamkniętych, a te które mogą być otwarte wprowadzają kolejne zmiany, tak by zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i nie doprowadzić do sytuacji, w której cały personel będzie objęty kwarantanną. Sieć sklepów Biedronka wprowadziła już krótsze godziny pracy, ograniczono liczbę osób, mogących zrobić jednocześnie zakupy, a teraz została wprowadzona kolejna zmiana! Okazuje się, że sklepy Biedronka w ciągu dnia mają godzinną przerwę techniczną. Między 13.30 a 14.30 nie zrobimy tam zakupów zakupów! Skąd taka decyzja? Biedronka wprowadziła przerwę techniczną Sklepy Biedronka w związku z epidemią koronawirusa są otwarte w godzinach 8-20 . Od kilku dni sieć wprowadziła zasadę pierwszeństwa dla seniorów , w sklepie są ustawione płyny dezynfekujące i dostępne są rękawiczki jednorazowe, a teraz dodatkowo została wprowadzona przerwa techniczna między godziną 13.30 a 14.30! To wtedy zmieniają się pracownicy w dyskontach, a godzinna przerwa została wprowadzona po to, aby pracownicy z różnych zmian nie mieli ze sobą kontaktu. Pierwsza zmiana po zakończeniu pracy i rozliczeniu zmiany opuszcza sklep i dopiero wtedy mogą wejść pracownicy z drugiej zmiany. Klienci zostali poinformowani o przerwie technicznej za pomocą komunikatów, a informacja z nowymi godzinami pracy sklepów sieci Biedronka została wywieszona na drzwiach. Zobacz także:   Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa? Biedronka zwiększa środki ostrożności ze względu na epidemię koronawirusa. Przez koronawirusa stale wprowadzane są kolejne obostrzenia!  

Rossmann wprowadza ograniczenia z powodu koronawirusa
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Rossmann wprowadza ograniczenia w zakupach! Co to oznacza?
Koronawirus w Polsce. Rossmann wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadza ograniczenia w zakupach. Ile sztuk danego produktu będziemy mogli kupić? 

Polacy obawiają się koronawirusa do tego stopnia, że w drogeriach i aptekach zaczyna brakować maseczek, żeli i mydeł antybakteryjnych, a kolejki do kasy są ogromne. Rossmann wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadza ograniczenia w zakupach. Ile sztuk danego produktu będziemy mogli kupić?  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza spore zmiany i apeluje do klientów! Koronawirus w Polsce. Rossman wprowadza ograniczenia na zakup produktów  Premier Mateusz Morawiecki uspokaja, że nie ma powodu ku temu, aby robić nadmierne zakupy. Ze sklepowych półek jednak natychmiastowo znikają produkty pierwszych potrzeb. Oblężone są m. in. drogerie, z których znikają produkty do dezynfekcji rąk oraz ogólnej higieny.  Produkty do dezynfekcji rąk, takie jak żele antybakteryjne, cieszą się ostatnio wyjątkowo dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy w kontakcie z producentami tych wyrobów, tak by zapewnić w naszych drogeriach pełen asortyment - uspokaja  Agata Nowakowska z biura prasowego drogerii Rossmann. Rossmann postanowił wyjść na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadził ograniczenie na kupno jedynie trzech sztuk danego produktu na osobę, co ma umożliwić zaopatrzenie się w daną rzecz większej liczby osób.  W trosce o dobro wszystkich Klientów limit sprzedaży ustalamy na maksymalnie 3 sztuki danego produktu na osobę. Dziękujemy za wyrozumiałość - czytamy na ogłoszeniu wiszącym na drzwiach jednego ze sklepów.  Czy ograniczenie ilości zakupionych produktów jest dobrym rozwiązaniem? Warto podkreślić, że w Polsce nie zostaną zamknięte żadne sklepy i centra handlowe. Minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz poinformowała, że nie jest rozważane  wprowadzanie nakazu zamykania sklepów.  Zobacz...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner