Party Stories
Helena Englert
Newsy

Koronawirus w Polsce: Helenie Englert udało się wrócić ze Stanów, czy przechodzi kwarantannę?

Beata Ścibakówna i Jan Englert mają powody do radości! Kilka dni temu do Polski udało się wrócić ich córce, Helenie Englert, która we wrześniu pojechała na studia do Stanów. Wizyta była zaplanowana już wcześniej, bo Helena chciała w Warszawie spędzić przerwę międzysemestralną. Teraz, choć nie musi, poddała się dobrowolnej dwutygodniowej kwarantannie i przebywa z rodzicami w domu.

Helena wróciła z Nowego Jorku wystarczająco wcześnie i nakaz kwarantanny ją jeszcze nie objął.  W Warszawie tylko jeden raz wyszła pobiegać razem z mamą niedaleko domu.

Jak dorasta się na oczach widzów? Zdradzają Gąsiewska, Englert, Dmochowski czyli młode gwiazdy "Barw szczęścia"

Gdzie studiuje Helena Englert?

Ostatnie miesiące także w przypadku młodej aktorki były wypełnione intensywną pracą w Stanach. Wydział artystyczny Uniwersytetu Nowojorskiego – Tisch School of the Arts – należy do najlepszych na świecie. Studiowali na nim m.in. Woody Allen, Alec Baldwin, Angelina Jolie. Choć za rok akademicki płaci się pokaźne czesne, chętnych nie brakuje. Na jedno miejsce aplikuje kilkunastu chętnych.

„Helena to silna i mądra kobieta”, mówi o swojej córce Ścibakówna.

W Polsce Helena zagrała w kilkunastu produkcjach serialowych i filmowych. Nie chciała jednak być posądzana o koneksje rodzinne i dlatego wyjechała na studia zagraniczne. Czy spróbuje robić karierę w Stanach Zjednoczonych? Niedawno w „DD TVN” młoda gwiazda dała do zrozumienia, że to niewykluczone. Jeśli los się do niej uśmiechnie, będzie chciała układać sobie życie w USA. Jednak powiedziała też, że przed wyjazdem dostała od rodziców przesłanie: pamiętaj kim jesteś i skąd pochodzisz.

„Będąc pierwszy raz przez tak długi czas bez rodziców, w tak ogromnym, chaotycznym mieście jak Nowy Jork, zaczynam powoli rozumieć, co te słowa znaczą”, tłumaczyła Helena.

Jako studentka pierwszego roku nie może pracować w Stanach, musi poświęcić czas wyłącznie na naukę, ale w Polsce, w wakacje, już będzie mogła grać. Ciekawe jak dalej rozwinie się jej kariera.

 

Helena Englert
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Beata Ścibakówna o roli Jana Englerta w "Diagnozie"
Seriale
Beata Ścibakówna zdradza, kogo zagrają Jan i Helena Englertowie w "Diagnozie". Czy cała trójka będzie miała wspólne sceny?

  W nowym sezonie "Diagnozy" zobaczymy m.in. Jana i Helenę Englertów! A to oznacza, że na ekranie zobaczymy całą aktorską rodzinę w komplecie, bowiem w serialu występuje również Beata Ścibakówna, która gra doktor Olgę. Byliśmy na planie "Diagnozy", a więc zapytaliśmy aktorkę o pracę z partnerem i córką. Okazuje się, że Ścibakówna nie ma z nimi żadnych wspólnych scen! Ale zdradziła nam co nieco na temat ich bohaterów. Zobaczcie ;)   Zobacz:  TYLKO U NAS! Maja Ostaszewska zdradza nam, jakie trudności pojawią się w związku Anny i dr Wolskiego w "Diagnozie"!  

Helena Englert, Honorata Witańska, Barwy szczęścia
Instagram
Seriale
Czy Helena Englert wróci do "Barw szczęścia"? Czy Witańska odeszła z jej powodu? Jest komentarz PRODUKCJI
Helena Englert
Instagram
Newsy
Helena Englert odchodzi z "Barw szczęścia"?! Młoda aktorka podjęła ważną decyzję

Fani nie będą zachwyceni

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner