Kora po chorobie o pieniądzach
ONS
Newsy

Kora po chorobie zapowiada spore zmiany: Teraz sobie pożyję

Jakie ma plany?

Informacja o chorobie Kory wywołała kilka miesięcy temu ogromne poruszenie. Legendarna wokalistka zmagała się z nowotworem i mimo, że nie brakowało dramatycznych doniesień prasy, walkę tę wygrała. Gwiazda nie ma też problemu z tym, aby po chemioterapii pokazać się światu bez peruk czy chust na głowie. Przypomnijmy: Kora zaskoczyła w finale "MBTM". Pozowała na ściance bez chustki na głowie

Kora wykazała się też olbrzymią klasą w kwestii mówienia o chorobie. Postanowiła nie milczeć na ten temat, ale też oszczędziła sobie górnolotnych wywiadów i wzruszających historii. Pierwszą rozmowę z Jackowską po chorobie przeprowadził magazyn "PANI", teraz artystka postanowiła udzielić wywiadu "Newsweekowi". Przyznaje w nim, że nie myśli o chorobie i nie prześladują ją czarne wizje dotyczące śmierci.


Nie denerwuję się, nie myślę o chorobie, nie śni mi się, że stoi nade mną śmierć z kosą. Wprost przeciwnie: mam nieprawdopodobną energię, mogłabym pewnie wywołać trzecią wojnę. Ciało za tym nie nadąża, ale i tak jest coraz silniejsze. W końcu to się wyrówna i zacznę żyć. Ale na pewno nie tak na full, jak do tej pory - wyznała Kora.


Jurorka "Must Be The Music" dodaje również, że choroba zmieniła jej stosunek do życia i kwestii materialnych.
 

Wcześniej, kiedy przychodziło moje pięć minut, czułam, że muszę zarabiać, bo to u artysty przebiega sinusoidalnie i mogę przegapić okazję. (...) Teraz sobie pożyję. Tak, pożyję. Bo przecież życie nie sprowadza się do nieustannego zapieprzania między jedną przyjemnością a następną - tłumaczy w rozmowie z "Newsweekiem".


Postawa Kory jest inspiracją dla innych osób w podobnej sytuacji?

Zobacz: Kora krytyczne podsumowała siebie: Całe życie jestem...

W takich luksusach mieszka Kora:

Kora o fobiach
ONS
Newsy
Kora ma dziwną fobię. Jej mąż może przez to cierpieć
Na co uczulona jest artystka?

Jakie lęki i fobie prześladują polskie i zagraniczne gwiazdy? Ta lista jest naprawdę długa. Latanie samolotem, pająki czy ciemne pomieszczenie - te zdarzają się najczęściej. Są jednak tacy, którzy boją się naprawdę dziwnych rzeczy. Prym w tej kwestii z pewnością wiedzie Victoria Beckham . Przypomnijmy:  Victoria unika publicznych toalet. Boi się pewnej rzeczy Jedną z najdziwniejszych fobii wśród gwiazd ma z pewnością  Kora . Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że jest uczulona na obecność drugiej osoby w sypialni. Dlatego też ze swoim mężem, Kamilem Sipowiczem mają dwa oddzielne pokoje . Artystka powiedziała wprost , że nie widzi w tym nic złego. Podczas snu ważna jest dla niej cisza i regeneracja. Trzeba przyznać, że to naprawdę dziwne. Ciekawe, jak znosi to Sipowicz. Zobacz:  Kora po chorobie zapowiada spore zmiany: Teraz sobie pożyję Kora i inne gwiazdy "Must be the Music" na ramówce Polsatu:

Kora rezygnuje z koncertów
Akpa
Newsy
Kora wciąż ma na uwadze swoje zdrowie. Podjęła ważną decyzję
Choroba wiele w niej zmieniła

Informacja o chorobie Kory wywołała kilka miesięcy temu ogromne poruszenie. Jurorka programu "Must be the Music" zmagała się z nowotworem i choć w prasie pojawiały się dramatyczne doniesienia na temat stanu jej zdrowia, walkę wygrała. Gwiazda wykazała się niezwykłym dystansem, kiedy w finale show po raz pierwszy pokazała się bez chusty na głowie. Przypomnijmy: Kora w finale "MBTM" pozowała bez chusty. Jak wyglądała? Kora nie bała się mówić o swojej chorobie. W udzielanych wywiadach podkreślała jak bardzo zmienił się jej stosunek do życia oraz otaczającej rzeczywistości. I choć powróciła już do pełni sił, zdecydowała się odwołać zaplanowane na wakacje koncerty. Najbliższe miesiące zamierza poświęcić podróżowaniu do Polsce, po swoich ulubionych miejscach.   Kora zrezygnowała z koncertów w wakacje w związku z bardzo pracowitym czerwcem na planie "Must Be The Music". Teraz ma zamiar odpoczywać, trochę podróżować po Polsce, po swoich ulubionych miejscach. Uznała, że najbardziej teraz potrzebuje wakacji. Myślimy o koncertach na jesieni, ale to jeszcze nic konkretnego - powiedziała w "Fakcie" menedżer piosenkarki, Katarzyna Litwin. Myślicie, że to dobra decyzja? Zobacz: Kora komentuje swój stan po chemioterapii   Tak mieszka Kora:

Kora rezygnuje z Must Be The Music. Na co choruje Kora?
ONS
Newsy
Wzruszający komentarz Kory: Ludzie modlą się za mnie, medytują...
Gwiazda zabrała głos w sprawie raka

Pod koniec roku niczym grom z jasnego nieba menadżerka Kory oznajmiła, że gwiazda musi zrezygnować ze wszystkich planowanych występów . Później okazało się, że artystka walczy z rakiem jajnika i potrzebuje teraz spokoju . Gwiazda podobno czuje się lepiej i wiele wskazuje, że po zabiegu usunięcia chorego organu wróci do pracy. Za co trzymamy kciuki nie tylko my, ale też rzesza jej fanów. Kora postanowiła podziękować za słowa wsparcia. Na Facebooku umieściła taki oto wpis: - Dostaję mnóstwo maili, smsów, telefonów od przyjaciół ale też od ludzi, których nie znam. Wyrażają mi współczucie, życzą mi wyjścia z choroby i powrotu do zdrowia. Niektórzy modlą się za mnie. Inni medytują. Wysyłają dobrą energię. Chcę im za pamięć, miłość i współczucie podziękować. Jesteście kochani. Słońca bez końca. Mamy nadzieję, że Kora szybko wróci do formy i zobaczymy ją w najbliższej edycji "Must Be The Music". Zobacz: Wyszła na jaw cała prawda o chorobie Kory Tak mieszka Kora:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner