Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kora w finale Must Be The Music 7
ONS
Newsy

Kora zaskoczyła w finale "MBTM". Pozowała na ściance bez chustki na głowie

Tak wygląda po chemioterapii

W niedzielny wieczór odbył się finał siódmej edycji Must Be The Music. Do walki o zwycięstwo stanęło dziesięciu wykonawców i choć poziom był wyrównany, główna nagroda mogła trafić tylko do jednego z nich. Ostatecznie wygrała hip-hopowa grupa z chwytającą za serce historią. Przypomnijmy: SACHIEL zwycięzcami Must Be The Music!

Tradycyjnie już wiele spojrzeń przyciągała Kora. Gwiazda zaprezentowała się w intensywnie żółtych rurkach, białej koszuli i nieodłącznej chuście na głowie. Podczas pozowania fotoreporterom Kora zdecydowała się jednak na odważny gest i zdjęła chustę. Wokalistka przechodziła niedawno długą chemioterapię i obecnie może pochwalić się krótką fryzurką. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie i drapieżnie - jak za swoich najlepszych czasów.

Tak Kora prezentowała się podczas wczorajszego finału Must Be The Music. Jak wam się podoba?

Zobacz: Kora przeszła długą chemioterapię. Skomentowała swój stan zdrowia po leczeniu

 

Gwiazdy w półfinale Must Be The Music:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kora rezygnuje z Must Be The Music. Na co choruje Kora?
ONS
Newsy
Kora przeszła długą chemioterapię. Gwiazda skomentowała swój stan zdrowia po leczeniu
Pokonała chorobę?

Pod koniec zeszłego roku media rozpisywały się o chorobie Kory . W pewnym momencie pod znakiem zapytania stanął nawet jej udział w Must Be The Music, ale ona sama nie komentowała prasowych doniesień. W końcu jednak udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o zmaganiach z nowotworem. Przypomnijmy: Kora pierwszy raz o raku. Jak przyjęła wiadomość i pogodziła się z chorobą? Jeśli wierzyć publikacjom w prasie bulwarowej, Kora przeszła długą chemioterapię. Obecnie gwiazda szykuje się do odcinków live Must Be The Music, co może być dla niej dużym wyzwaniem. Jak się czuje obecnie? W najnowszym wywiadzie podkreśla, że choroba została "spacyfikowana", choć ciężko mówić o ostatecznym zwycięstwie. Dodaje też, że w pełni zdaje się na ekipę lekarzy. W tej chwili czuję się super. Uważam, że choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o zwycięstwie, bo ja tak w ogóle w takich kategoriach do tego nie podchodzę. Ona była, ona jest, ona być może będzie. Ja poddaję się rutynie życia codziennego. Jestem totalnie podporządkowana lekarzom i w ogóle o tym nie myślę - wyznała na antenie RMF FM w rozmowie z Darkiem Maciborkiem. Piosenkarka dodaje też, że dopiero teraz tak naprawdę cieszy się życiem i z optymizmem wchodzi w wiosenny czas.   Właściwie ja teraz mam taki relaks, który jest wymuszony, ale bardzo się cieszę tym czasem. (...) Odpoczęłam. W końcu to był dla mnie taki przetrwalnikowy czas. Więcej miałam odpoczynku niż pracy. Z wiosną wychodzę, mam dużo energii psychicznej, gorzej z fizyczną, ale też jest coraz lepiej. Podziwiam świat, ten cud. Jeżeli w coś wierzę, to jest to na pewno przemiana. Może to banalnie brzmi, ale tak jest. Dzisiaj patrzyłam w niebo, które było tak przecudowne i piękne. Takie właśnie rzeczy mnie cieszą - zapewnia. My cieszymy się z takich pomyślnych wiadomości. I...

Kamil Sipowicz zapewnia, że Kora ma się dobrze.
ons.pl
Newsy
Kamil Sipowicz ujawnia w tabloidzie: "Kora o mało nie umarła z odwodnienia"!

Ostatnie dwa lata to był najtrudniejszy okres w życiu Kory . Gwiazda walczyła z rakiem jajnika i po wielu miesiącach leczenia , udało jej się w końcu pokonać chorobę! Jednak przejście przez chemioterapię to był dla niej najtrudniejszy etap. Dramatyczne szczegóły ujawnia w "Super Expressie" jej mąż. Kora była o krok od śmierci! Chemioterapia ją wykończyła. "Po chemioterapii żona tak wymiotowała, że o mało nie umarła z odwodnienia. Czekałem do ostatniej chwili, aż wreszcie wezwałem pogotowie, ale mogło być za późno - mówi w tabloidzie. Dodaje też, że zwykły człowiek nawet sobie nie wyobraża, że od wymiotów można umrzeć. Pacjent boi się zadzwonić do lekarza, bo ma wrażenie, że zawraca mu głowę - powiedział Kamil Sipowicz "Super Expressowi". Kamil Sipowicz zwraca uwagę na to, że w Polsce rodziny nie są informowane o tym jak dbać o chorych po wyjściu ze szpitala i w trakcie chemioterapii.  "Powinny być wydrukowane informacje typu: co robić w trakcie chemioterapii, co może się stać, kiedy pacjent jest już w domu (...) Ja nie wiedziałem, że od wymiotów można umrzeć, nie jestem przecież lekarzem" - dodał Sipowicz w SE. Mąż piosenkarki sam przyznaje, że nie wiedział co robić gdy Kora przechodziła katusze po chemioterapii. Ten zły okres mają już na szczęście za sobą. Kora odzyskała siły! Już wiosną zobaczymy ją w kolejnej edycji show  "Must Be The Music" , do której zdjęcia ruszyły kilka dni temu. W składzie jurorskim pojawiła się nowa osoba. Czy zaprzyjaźni się z Korą, jak Piotr Rogucki? Okaże się już wiosną!   Kora w 11. sezonie "Must Be The Music"   Kora, Elżbieta Zapendowska, Tymon Tymański, Adam Sztaba w 11. sezonie show Polsatu   Kora i Kamil Sipowicz na salonach  

Kora jest chora
ONS
Newsy
W niedzielę finał MBTM. Co ze stanem zdrowia Kory?
Jest oficjalny komentarz menadżerki

Podczas jednego z ostatnich odcinków "Must Be The Music" przy stole jurorskim zabrakło Kory . Wokalistka nie pojawiła się w studio podczas nagrywania odcinka na żywo, co wywołało falę spekulacji wśród jej fanów. Przypomnijmy: Wyszła na jaw cała prawda o chorobie Kory Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał show i widzowie nie wyobrażają sobie, aby w tak ważnym momencie mogło zabraknąć Kory. Wokalistka słynie z ciętego języka, a jej wypowiedzi ubarwiają program. Menadżerka gwiazdy uspokaja jednak wszystkich - Kora czuje się już lepiej i na pewno zobaczymy ją w finale "Must Be The Music". Kora wraca do zdrowia i dziś czuje się już znacznie lepiej. Teraz robi to co zalecił jej lekarz czyli dużo odpoczywa . W niedzielę będzie w doskonałej formie i pomoże widzom w wyborze zwycięzcy - mówi menedżerka Kory, Katarzyna Litwin . Będziecie oglądać w niedzielę finał show? Komu kibicujecie? Zobacz: W takich luksusach mieszka Kora Kora i inne gwiazdy podczas ostatniego półfinału "Must Be The Music":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner