Rafał Jonkisz z bratem Dance dance dance Małgorzata Tomaszewska Olek Sikora Dance dance dance Anna Kaczmarczyk Mateusz Łapka dance dance dance Fit Lovers dance dance Kasia Stankiewicz z siostrą Dance dance dance
Dance dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Pierwszy odcinek 2. edycji "Dance dance dance" wywołał ogromne emocje. Anna Mucha, która na fotelu jurorskim zastąpiła Ewę Chodakowską okazała się wyjątkowo surowym jurorem. Jej konflikt z Kasią Stankiewicz wywołał wiele emocji wśród uczestników. Jako prowadząca taneczne show u boku Tomasza Kammela zadebiutowała Tamara Gonzalez Pereira.

Zobaczcie najlepiej ocenione duety w 1. odcinku "Dance dance dance"? Werdykt jest zaskakujący! Najlepsi okazali się Rafał Mroczek i Przemek Cypiański!

1/7
Rafał Jonkisz z bratem Dance dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Rafał Jonkisz razem ze bratem, Krzysztofem mieli odtworzyć choreografię do przeboju N'Sync "Tearin'up my heart". Ich choreograf zdradził, że obaj dawali na treningach wszystko i tańczyli tak, jakby to miał ich ostatni taniec.

Miliony fanek już macie. Jesteście młodzi, gibcy, jesteście akrobatami, ale żeby Was to nie zgubiło. Chce żebyście mnie wciągnęli w swoje historie. 

Z kolei Ida Nowakowska skupiła się na technicznej ocenie wykonania:

Wsiąkneliście w ten świat,  ale mimo że jesteście braćmi ruszacie się zupełnie inaczej - wyznała szczerze Ida. Na pewno Wam akrobatyka pomoże - dodał Robert Kupisz

Robert Kupisz: 6,5

Ida Nowakowska: 6

Anna Mucha: 6,5

2/7
Małgorzata Tomaszewska Olek Sikora Dance dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora musieli odtworzyć choreografię z teledysku "Love is in the air" John Paul Young. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" mieli wczuć się w rolę zakochanej pary i to początkowo zupełnie im nie wychodziło. 

Ja się świetnie bawiłem, czułem się jak na studniówce. Aktorsko dużo rzeczy było bardzo fajnie. - powiedział szczerze Robert Kupisz. Z kolei Anna Mucha surowo podeszła do oceny pary: Ja się czuje oszukana. Mam wrażenie, że Olek szuka się za ironią. To jest zakrycie pewnych emocji, stresu. Oczekiwałabym od Was więcej zaangażowania. 

Ida Nowakowska stanęła w obronie pary i stwierdziła, że: ironia jest czasem najtrudniejsza. 

Robert Kupisz: 5

Ida Nowakowska: 5

Anna Mucha: 5

3/7
Anna Kaczmarczyk Mateusz Łapka dance dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Anna Kaczmarczyk i Mateusz Łapka mieli trudne zadanie i na scenie tańczyli do utworu "Say my name" David Guetta. 

Jesteś niesamowicie gorącą dziewczyną, świetną tancerką. Wszystko w tej choreografii było idealne. - komplementowała Ida Nowakowska. Po czym dodała w kierunku Mateusza Łapki: Gdybym nie wiedziała, że to jest duet, myślałabym, że to jest solówka.

Widzę mega mocną kobietę, która jeńców nie bierze. - powiedziała Anna Mucha, a Robert Kupisz dodał: Zaczęliście bardzo mocno. Mateusz wydaje mi się, że byłeś lepszy od niektórych tancerzy w pewnych momentach.

Robert Kupisz: 7,5

Ida Nowakowska: 7

Anna Mucha: 7

4/7
Fit Lovers dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Pamela i Mateusz z "Fit lovers" z kolei mieli za zadanie odtworzyć choreografię z teledysku "Parachute" Cheryl Cole. 

Pamela dominowała, byłaś bardzo mocna. Mateusz bardziej powinieneś wejść w charakter. Jesteście bardzo  sprawni, macie świadomość ciała - powiedział Robert Kupisz. 

Strach i przerażenie to czułam, jak dowiedziałam się, co będziecie mieli tańczyć. - powiedziała Anna Mucha. Z kolei Ida Nowakowska na wstępie powiedziała, że to jej ulubiony teledysk. 

Robert Kupisz: 7

Ida Nowakowska: 5,5

Anna Mucha: 6,5

5/7
Kasia Stankiewicz z siostrą Dance dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Kasia Stankiewicz z siostrą odtworzyły choreografię z teledysku Justina Timberlake'a "Can't stop the music". Podczas treningu siostra artystki nabawiła się kontuzji, ale fizjoterapeuci poradzili sobie z tym problemem. Niestety jurorzy bardzo krytycznie ocenili występ:

Choreografia była nabita ruchami, które są dla Was nowością. Ten początek był mało zabawny. Kasia zapominałaś choreografii.  - powiedziała Ida Nowakowska.

Najostrzej piosenkarkę potraktowała Anna Mucha, mówiąc:

Kaśka, ty jesteś w tym showbiznesie wiele lat. Zastanawiałam się, czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu czy jesteś zadziorą?  (...) Jesteś odpowiedzialna za siostrę - powiedziała bez ogródek Anna Mucha.

Robert Kupisz: 5

Ida Nowakowska: 5

Anna Mucha: 4

6/7
Przemek Cypriański Rafał Mroczek dancde dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

Rafał Mroczek i Przemysław Cypriański zatańczyli do utworu "Human" Rag'n'Bone. Udało im się zdobyć maksymalną liczbę punktów w tym odcinku!

Anna Mucha po występie aktorskiego duetu popłakała się i to była jej ocena ich występu. Robert Kupisz pogratulował idealnego występu, a Ida Nowakowska dodała:

Wciągnęliście mnie w swój świat, oderwałam się od oceny technicznej

Robert Kupisz: 7,5

Ida Nowakowska: 7,5

Anna Mucha: 7

7/7
Dance dance dance 2
fot. Natasza Młudzik / TVP
Więcej na temat Dance, Dance, Dance