Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Mucha dance dance dance
Instagram
Newsy

Anna Mucha do Kasi Sienkiewicz: Czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu? Konflikt w "Dance dance dance"!?

Anna Mucha do Kasi Sienkiewicz: Czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu? Konflikt w "Dance dance dance"!?

Kolejny sezon "Dance dance dance" dostarcza widzom wielu emocji. Okazuje się, że nowa jurorka, którą został Anna Mucha, bardzo surowo ocenia uczestników programu. Jej słowa skierowane do Kasi Sienkiewicz wywołały niemałe oburzenie. Zobaczcie, co dokładnie powiedziała gwiazda "M jak miłość" do artystki!

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: "Dawaj te kudły!" Zobaczcie fragment programu!

Ostre słowa Anny Muchy do Kasi Sienkiewicz! 

W 1. odcinku "Dance dance dance" Kasia Sienkiewicz z siostrą Anią odtworzyły teledysk Justina Timberlake'a "Can't stop the music". Już na treningu widać było, że to Anna Stankiewicz lepiej sobie radzi w tańcu, co potwierdziło się podczas występu. To sprawiło, że gwiazda zespołu "Varius Manx" została ostro potraktowana przez jurorów, a na najmocniejsze słowa pozwoliła sobie Anna Mucha, mówiąc:

Kaśka, ty jesteś w tym showbiznesie wiele lat. Zastanawiałam się, czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu czy jesteś zadziorą?  (...) Jesteś odpowiedzialna za siostrę - powiedziała bez ogródek Anna Mucha.

To Kasia Stankiewicz skomentowała jedynie słowami: Uuuuuu. Niestety opinie pozostałych jurorów, mimo że mniej surowe, nie były pozytywne.

Choreografia była nabita ruchami, które są dla Was nowością. Ten początek był mało zabawny. Kasia zapominałaś choreografii - powiedziała Ida Nowakowska.

Po końcowej ocenie jury okazało się, że Kasia Stankiewicz z siostrą otrzymały jedynie 14 punktów! To najmniej ze wszystkich duetów. Potem przyszedł czas na solowy występ, który jurorzy ocenili jeszcze ostrzej!

Ja bym chciała wiedzieć po co jesteś? Ja nie mam poczucia, że się starasz, cały czas jesteś zdystansowana. Zrzuć maskę i zacznij wyciskać siódme poty. - powiedziała Anna Mucha.

Robert Kupisz stanął w obronie piosenkarki i powiedział:

Masz świetne predyspozycje. Zabrakło mi takiej waleczności.

Kasia Sienkiewicz zasłużyła na tyle słów krytyki?

Kasia Sienkiewicz
Instagram

 

Kasia Stankiewicz z siostrą Dance dance dance
fot. Natasza Młudzik / TVP

 

Anna Mucha i Rafał Mroczek
East News
TV-Show
Rafał Mroczek zdradza, jaka jest Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance". Przestali się lubić?!
Rafał Mroczek zdradza, jaka jest Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance". Przestał ją lubić?

Rafał Mroczek i Anna Mucha znają się od wielu lat. Oboje grają bowiem w "M jak miłość" . Co ciekawe, ich postacie łączyło kiedyś płomienne uczucie. Teraz Anna Mucha i Rafał Mroczek wystąpią w całkiem innych rolach. Aktorka będzie oceniała swojego kolegę w programie "Dance, Dance, Dance" . Okazuje się, że Rafał Mroczek nie mógł liczyć u niej na taryfę ulgową... Zobaczcie, co nam powiedział o jego relacji z Anną Muchą w show TVP2! Myślicie, że Anna Mucha będzie srogim jurorem? Zobacz także:  Rola w serialu, fotel jurorki… Czy Anna Mucha straci przyjaźń Barbary Kurdej-Szatan?

Anna Mucha ostro do Kasi Stankiewicz
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
TV-Show
Anna Mucha ostro do Stankiewicz w "Dance Dance Dance": "Po co tu jesteś?"
Anna Mucha ostro do Stankiewicz w "Dance Dance Dance": "Po co tu jesteś?"

W najbliższą sobotę zobaczymy pierwszy odcinek drugiej edycji "Dance, Dance, Dance". W show ponownie weźmie udział sześć par, które oceniać będzie jury w odświeżonym składzie: Anna Mucha, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Wśród nich jest Kasia Stankiewicz z siostrą. Solowy występ liderki Varius Manx wywoła ogromne emocje u Anny Muchy, która nie zostawi na wokalistce suchej nitki. Ta jednak nie pozostanie jej dłużna. Zobaczcie sami! Pierwszy konflikt w "Dance, Dance, Dance"? Solowy występ Kasi Stankiewicz w pierwszym odcinku show nie przypadnie do gustu nowej jurorce. Anna Mucha ma wątpliwości, czy piosenkarka daje z siebie wszystko na scenie: Chciałabym wiedzieć po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty  - powiedziała aktorka. Kasia postanowiła się wytłumaczyć: Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy więc śmiało możesz sobie poużywać - skwitowała Katarzyna Stankiewicz.  Wychodzi na to, że Anna Mucha będzie bardzo surową jurorką! Wiemy już, że nie spodoba się jej występ Olka Sikory!  Czekacie na "Dance, Dance, Dance"? My bardzo! Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Zobaczcie nagranie! Będzie ostro! Jak Kasia poradzi sobie z tańcem? Anna Mucha w roli jurorki będzie wymagająca!  

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...”
Kasia Stankiewicz nie kryła radości na wieść o tym, że odpada z "Dance, Dance, Dance"!

W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance", pożegnaliśmy pierwszą parę. Po zsumowaniu ocen jurorów okazało się, że najmniejszą ilość punktów zgromadziły Kasia i Ania Stankiewicz. Jednak reakcja wokalistki na wiadomość, że jej duet rozstaje się z show, zaskoczył jurorów. Piosenkarka nie kryła swojej radości, że to właśnie ona i jej siostra opuszczają program!  Zobacz także:  Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu! Kasia Stankiewicz nie kryła radości, że odpada z "Dance. Dance. Dance"!  Program "Dance, Dance, Dance" to przede wszystkim świetna zabawa, która dostarcza widzom wspaniałej rozrywki. Uczestnicy show muszą jednak włożyć sporo pracy, aby później móc zaprezentować się na scenie jak najlepiej. Okazało się, że dla Kasi Stankiewicz udział w programie był naprawdę wyczerpujący. To właśnie wokalistka i jej siostra Anna odpadły z show jako pierwsze. Jednak piosenkarka w ogóle nad tym nie ubolewała.  Kiedy ogłoszono werdykt jury i okazało się, że to właśnie siostry Stankiewicz opuszczają program, wokalistka... bardzo się ucieszyła! Zachowanie piosenkarki zdziwiło jurorów, a zwłaszcza Annę Muchę . Nie kumam tego. Nie rozumiem! [...] Jestem rozczarowana. Jestem autentycznie zawiedziona, jest mi przykro. Mam poczucie, że Kasia przede wszystkim oddała ten program i udział w tym programie walkowerem. Jest mi strasznie przykro, spodziewałam się gry fair play. Dlaczego ktoś oddaje program, kiedy ma wszystkie warunki, atuty po swojej stronie? - powiedziała Anna Mucha.  Sama wokalistka po zakończeniu odcinka przyznała, że udział w programie był dla niej wyczerpujący i zapewne nigdy więcej nie zdecyduje się na coś podobnego. A wy jak oceniacie zachowanie Kasi...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner