Kolekcja Maffashion

AliExpress otwiera promocję „Tydzień znanych marek” kolekcją Maffashion! Poznajcie szczegóły!

Kolekcja Maffashion

Czerwień, zieleń, żółć oraz styl modern casual – oto motywy przewodnie kolekcji, która powstała w wyniku współpracy Maffashion z AliExpress, globalnym serwisem zakupowym online należącym do Alibaba Group. Kolekcja zostanie zaprezentowana już 3 września w ramach partnerstwa AliExpress z Flesz Fashion Night. Termin największej w Polsce modowej imprezy zbiega się w czasie z coroczną promocją AliExpress pod hasłem „Tydzień znanych marek”.


Dzięki nawiązaniu współpracy z Flesz Fashion Night oraz Maffashion, AliExpress pogłębia swoje relacje z polskim światem miłośników mody. Kapsułowa kolekcja Maffashion x AliExpress jest odzwierciedleniem najnowszych trendów i zostanie zaprezentowana przez blogerkę w trakcie jej obecności na Flesz Fashion Night.

Kolekcja była uwarunkowana potrzebami platformy AliExpress – miejscem łatwo dostępnym i oferującym wiele zróżnicowanych produktów. To ukłon w ich stronę i nawiązanie do gorących w tym sezonie motywów połączonych z bardziej klasycznymi formami. W kolekcji znajdziemy m.in. oversizowe marynarki, które kocham! – dodaje Maffashion.


Pierwotnie znany z szerokiego asortymentu produktu i doskonałego stosunku jakości do ceny, AliExpress coraz cześciej współpracuje z lokalnymi projektantami oraz autorytetami branży mody. W marcu AliExpress był wiodącym partnerem Krakow Fashion Week, pomagając streamować wydarzenie do ponad 200 krajów na świecie. Dzięki tym działaniom, AliExpress coraz częściej staje się źródłem inspiracji oraz wyznacza kierunek w rozwoju branży modowej w Polsce.


Moda pozostaje kluczowym sektorem dla AliExpress i jesteśmy dumni, że możemy wspierać młodych polskich projektantów poprzez udostępnianie im platformy do prezentowania ich kreatywności modowo-świadomym klientom AliExpress z całego świata – powiedział Gary Topp, Senior Operation Manager w AliExpress.


Tuż przed Flesz Fashion Night, AliExpress przygotowało dla swoich klientów w Polsce specjalną promocję pod hasłem „Tydzień znanych marek”. Promocja będzie obowiązywała od 26 do 30 sierpnia i w czasie jej trwania wybrane produkty będzie można kupić nawet do 50% taniej. Promocje na AliExpress to idealny czas, aby złożyć pierwsze zamówienie lub kupić coś, co już od dawna mamy na oku. Użytkownicy, którzy jeszcze nigdy nie zrobili zakupów przez serwis AliExpress będą mogli zaoszczędzić $4 na zamówieniach powyżej $5 używając kodu FLESZ na stronie AliExpress lub w aplikacji mobilnej. Szczegóły na grafice poniżej!

 

AliExpress - Maffashion i jej kolekcja

AliExpress - Maffashion i jej kolekcja

Więcej na temat Maffashion
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53