Kogel Mogel 3 - kiedy premiera? Kogel Mogel 3 - kiedy premiera? Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?
Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?
Wybieracie się do kin?
1/4
Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?

 

Wreszcie! Znamy oficjalną datę premiery trzeciej części filmu "Kogel Mogel" - "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Film do kin trafi już 25 stycznia (piątek) 2019 roku! Kogo zobaczymy w obsadzie? O czym będzie? Poznajcie wszystkie szczegóły!

 

"Kogel Mogel 3" w kinach w styczniu w 2019 roku! 

 

W trzeciej części kultowej komedii powrócą dobrze znani bohaterowie z poprzednich - m.in. państwo Wolańscy czyli Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejn, Kasia Solska czyli Grażyna Błęcka Kolska oraz mama Kasi, czyli Katarzyna Łaniewska.

 

Zobacz: Mama Kasi z komedii "Kogel Mogel" zdradziła nam niesamowitą tajemnicę dotyczącą babci Piotrusia!

 

W trzeciej części pojawi się również mnóstwo nowych postaci - m.in. Nikodem Rozbicki, który zagra syna Kasi czy Ola Hamkało (córkę państwa Wolańskich). W roli Piotrusia zobaczymy Macieja Zakościelnego, zaś jego żonę zagra Kasia Skrzynecka. W obsadzie pojawią się również Anna Mucha oraz Mikołaj Roznerski! 

 

Czekacie? Zobaczcie zdjęcia z planu trzeciej części!

 

Zobacz także: Ten bohater "Kogel-mogel 3" to duże zaskoczenie! Sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się premiery!

2/4
Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?

 

Poprzednie dwie części filmu "Kogel Mogel" przeszły do historii polskiego kina jako kultowe komedie. Do dziś pokazywane są w największych stacjach. Cytaty z tego filmu znają zaś wszyscy!


Zobacz: "Kogel Mogel" w telewizji! Co się stało z Piotrusiem? Jakie wpadki w filmie znaleźli widzowie? Sprawdź!

3/4
Mat. prasowe

 

Na zdjęciu babcia Solska z wnukiem, którego zagra Nikodem Rozbicki. Za scenariusz do trzeciej części odpowiada Ilona Łepkowska:

Kasia nie jest jeszcze babcią, jej syn jest singlem - trzydziestolatkiem, a ona nieco zgorzkniałą rozwódką. Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sekscoachem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje. - mówiła scenarzystka jakiś czas temu o fabule trzeciej części. 

4/4
Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?

 

Czekacie na ten film? My bardzo! 

Więcej na temat film Kogel Mogel