Jessica Ziółek w białej sukience

Kłótnia na Instagramie Jessiki Ziółek! Fanka skrytykowała jej zdjęcie, a ona odpowiedziała!

Jessica Ziółek w białej sukience

Afera na Instagramie Jessiki Ziółek, partnerki Arka Milika! Zakochani aktualnie przebywają na wakacjach, na które wybrali się tuż po tym, jak Polska odpadła z Euro 2016. Jessica Ziółek co jakiś czas zamieszcza na swoim profilu na Instagramie relację z tej podróży. (Zobacz: Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje). Nie brakuje też selfie, które zazwyczaj wzbudzają najwięcej emocji i komentarzy. Podobnie było z jedną z ostatnich fotek. Jedna z fanek napisała, że mina, którą zrobiła partnerka Arkadiusza Milika jest niekorzystna. Niestety na próżno szukać go pod zdjęciem, bo najwidoczniej został usunięty, ale jego treść można wywnioskować z dalszej konwersacji. Rozpętała się afera! Jessica Ziółek nie byłaby sobą, gdyby nie odpowiedziała. 

Ludzie ktorZy maja piękne życie cieszą sie z niego nie maja czasu na komentowanie i obrażanie innych ! Oczywiście można wyrażać swoją opinie :) :) urwę ta konwersacje bo nie prowadzi ona do niczego :) szanujmy sie :), napisała Jessica.

Fanka postanowiła się bronić i nie dawać za wygraną:

Nikt nie napisał, że wygląda sztucznie itp., rozumiem, że mając konto na insta i obserwując ludzi, można komentować jedynie w sposób "najpiękniejsza, idealna", bez obiektywnych spostrzeżeń... To jest przykre..

I jeszcze jedno... To, że komentuję nie w taki sposób jak inni by chcieli, nie oznacza, że czegoś zazdroszczę.. Proszę Was... Bądźmy dorośli, każdy ma swoje życie, tym bardziej ja nie uważam, że moje jest gorsze... Pozdrawiam 🌸

Czy Waszym zdaniem mina, którą zrobiła Jessika Ziółek jest dla niej korzystna?

 

Zobacz: Najpierw Grecja, teraz… Zobacz zdjęcia z luksusowego urlopu Jessiki Ziółek i Arkadiusza Milika!​

 

Jessika Ziółek pokłóciła się z fanką na Instagramie

Selfie Jessiki Ziółek

Jessica i Arkadiusz Milik przebywają właśnie na wakacjach

Jessica Ziółek i Arek Milik bez koszulki na wakacjach

 

 

 

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08