Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4 Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała nowe zdjęcie. Widać brzuszek?
Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4
East News
Co się stało?
1/4
Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4
East News

Małgosia z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na zaczepki internautki! Kilka tygodni temu jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu TVP pochwaliła się radosną informacją, że już wkrótce wyjdzie za mąż za Pawła, którego poznała właśnie na planie "Rolnika".  

Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem!- napisała wówczas na Instagramie. 

Kilka dni później, podczas emisji pierwszego odcinka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zakochani zdradzili również, że ślub to nie wszystko- para spodziewa się bowiem pierwszego dziecka! Fani gratulowali Małgosi i Pawłowi, ale wśród pozytywnych komentarzy znalazł się jeden wpis, który oburzył rolniczkę! Małgosia ostro zareagowała na zaczepki internautki. 

Zobaczcie, co napisała!

 

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" spanikowała, kiedy dowiedziała się o ciąży? Marta Manowska powiedziała nam, jak było!

2/4
Mat. prasowe

Po tym, jak Małgosia i Paweł ogłosili, że spodziewają się dziecka jedna z internautek skomentowała ślubne plany pary przyznając, że jej ślubne przygotowania zajęły 20 miesięcy. 

ja swój slub planowałam 20 miesięcy przed, i w sumie podziwiam że tak na szybko ktoś to ogarnać potrafi, ale rozumiem ze jak mus to mus, wszystko się da, ale jednak co zaplanowane to zaplanowane. pozdrawiam Gratuluję- napisała jedna z internautek.

Małgosia nie była zachwycona takim komentarzem i ostro odpowiedziała na zaczepki internautki! 

 

Zobacz także: Oto zwiastun 2. odcinka "Rolnik szuka żony"! Niektórzy kandydaci będą mocno rozczarowani...

3/4
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne

 

a skąd Pani wie od kiedy był on planowany, to że spodziewała się Pani publicznej spowiedzi z życia osobistego to się Pani przeliczyla, z całym szacunkiem jesli dla Pani mus- to małe serduszko bijące pod szczęściem dwojga rodziców to jest mi Pani po prostu żal i wstyd że ktoś taki wypowiada się pod moim profilem- odpowiedziała Małgosia. 

Zobaczcie sami:

Małgosia z Rolnik szuka żony- kłótnia z internautką na Instagramie
Instagram

Więcej na temat Rolnik szuka żony