screen z youtube.com/polandwhynot

KLIP DNIA: Patricia Kazadi "Go Crazy"

screen z youtube.com/polandwhynot
W miniony czwartek odbył się przedpremierowy pokaz teledysków Nataszy Urbańskiej i Patricii Kazadi. Nagrania zwieńczają kilkumiesięczną pracę wokalistek w projekcie Briana Allen'a "Poland... Why Not?". Klipem Patricii możemy podzielić się z wami już oficjalnie, świeżo po internetowej premierze.

Teledysk do "Go Crazy" został nagrany w jednym z muzycznych klubów znajdujących się w samym centrum Hollywood. Reżyserią zajął się David Palmer, ceniony w "mieściespełnionych marzeń" przez m.in. Toni Braxton czy Nelly Furtado. W wideo, Patricii towarzyszy zespół profesjonalnych tancerzy, którzy wygrali ogólnopolski konkurs zorganizowany przez wytwórnię Rokket Music.

Chociaż akcja teledysku toczy się głównie w klubie to prezentuje Patricię w różnych stylach, w różnych scenografiach. Mamy więc do czynienia z old schoolową dziewczyną i elegancką kobietę. "Go Crazy" to utrzymany w klubowym klimacie utwór, który z pewnością już wkrótce będzie można usłyszeć na większości polskich imprez. Ciekawe czy trafi na zagraniczne listy przebojów...chimera

Więcej na temat Patricia Kazadi teledysk
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23