Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Klaudia Halejcio w teledysku Jarka Wista
Newsy

Halejcio wystąpiła w teledysku Jarka Wisty. Jak wypadła? [WIDEO]

Jak zawsze piękna i naturalna

Klaudia Halejcio po występie w "Tańcu z Gwiazdami" przystopowała swoją medialną karierę. Coraz rzadziej możemy ją oglądać na salonach, a młoda aktorka najprawdopodobniej skupia się na pielęgnowaniu związku z Tomaszem Barańskim. Ostatnio jednak pojawiła się u boku tajemniczego muzyka. Zobacz: Klaudia Halejcio pokazała się w towarzystwie Jarka Wista. co ich łączy?

Okazuje się, że połączył ich wspólny projekt, a gwiazda wystąpiła gościnnie w jego teledysku, który miała premierę kilka dni temu. „Jak mam zapomnieć”, to pierwsza propozycja singlowa drugiej płyty Jarka Wista "Na swojej skórze". Teledysk do utworu został nagrany we współpracy z nominowanym do nagrody Fryderyka Michałem Braumem. Klip opowiada o trudnych sytuacjach w związku, które czasami mogą zniszczyć nawet najpiękniejszą miłość. 

Widzieliście już?

Zobacz na Polki.pl: Wieczorowy makijaż w stylu Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio w teledysku Jarka Wista


Klaudia Halejcio w teledysku Jarka Wista

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański w programie Taniec z gwiazdami
ONS
Newsy
TYLKO U NAS: Klaudia Halejcio i Tomasz Barański nie są już razem! Znamy powody ich rozstania!
Co się stało?

To pewne Klaudia Halejcio i Tomasz Barański rozstali się. Kilka tygodniu temu, para zdecydowała, że nie chcą już być razem. Powód? Brak czasu dla siebie i praca! Klaudia Halejcio coraz częściej przebywała we Wrocławiu na planie serialu "Pierwsza miłość" i podróżowała ze swoimi dwoma spektaklami teatralnymi po Polsce. Z kolei Tomek często wyjeżdżał na koncerty z Justyną Steczkowską, której układał do koncertów choreografię i sam w niej tańczy.   Zobacz: Klaudia Halejcio i Tomasz Barański szczerze o swoim związku. Czy tancerz jest... zazdrośnikiem?   Jak komentuje "Party" znajoma para Klaudia i Tomasz ... Nie mieli czasu pielęgnować swojego uczucia. Halejcio wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania, ale jak słyszmy pozostaje w dobrych kontaktach z Tomaszem. Mimo 9 lat różnicy wieku bardzo dobrze się rozumieli, a ich uczucie rozkwitło dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami". Potem Klaudia pomagała Tomaszowi Barańskiemu w walce z nowotworem nerki. Takie rzeczy łączą na całe życie.   Te święta Klaudia i Tomasz spędzą już osobno!   Zobacz także: Rewelacje tabloidu: Klaudia Halejcio ma być zaniepokojona bliską relacją Tomka Barańskiego z Eweliną Lisowską!   Klaudia Halejcio i Tomasz Barański byli parą dwa lata.   Teraz Kaludia Halejcio pokazuje się sama na salonach, a Tomasz Barański wyjechał na urlop.   Tomasz Barański i Klaudia Halejcio chcieli założyć rodzinę, ale nic z tego nie wyszło.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na gali Plejady
Newsy
Dlaczego Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zerwali? Nowe powody rozstania!
Dlaczego Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zerwali? Nowe powody rozstania!

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański rozstali się. Jak dowiedziało się "Party",  para rozstała się, ponieważ nie miała dla siebie czasu. Z powodu wielu obowiązków zawodowych nie przebywali często ze sobą i przez to oddalili się od siebie.  Klaudia spakowała się i wyprowadziła z ich warszawskiego mieszkania.  Ale "Twoje Imperium" przedstawia jeszcze inne powody rozstania pary. Trzy tygodnie przed świętami Klaudia Halejcio i  Tomasz Barański pokłócili się tak bardzo, że aktorka spakowała walizki i wyniosła się do swoich rodziców. Co ich poróżniło? Odmienna wizja wspólnej przyszłości: tancerz chciałby ożenić się i założyć rodzinę, a aktorka jeszcze nie jest na to gotowa i woli robić karierę. Tomasz Barański ma 38 lat, a Klaudia Halejcio dopiero 25. Przy takiej różnicy wieku można mieć inne spojrzenia na życie i zupełnie inne priorytety...   Jak zatem będą wyglądały święta byłej pary? W zeszłym roku spędzali je razem i wyprawiali święta dla 2-ch rodzin w swoim mieszkaniu. Teraz Barański jest w górach, a święta zamierza spędzić z dwiema starszymi siostrami w Kielcach. Klaudia Halejcio zostanie na święta w Warszawie ze swoimi rodzicami, u których mieszka. Szkoda, że to koniec ich miłości, ładna i fajna była z nich para.  Zobacz:  Klaudia Halejcio i Tomasz Barański szczerze o swoim związku. Czy tancerz jest... zazdrośnikiem?   Klaudia Halejcio i Tomasz Barański byli parą przez dwa lata, poznali się w "Tańcu z gwiazdami". Klaudia i Tomek rozstali się tuż przed świętami. Klaudia i Tomasz tworzyli ładną parę.

Klaudia Halejcio przedstawiła swoim rodzicom Tomasza Barańskiego
ONS
Newsy
Klaudia Halejcio przedstawiła Tomasza Barańskiego swoim rodzicom: "Tomek to ten jedyny"
Młoda aktorka jest pewna, że tancerz jest tym jedynym

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański poznali się w programie "Taniec z Gwiazdami" i to właśnie podczas wspólnych treningów narodziło się między nimi uczucie. I chociaż przez kilka miesięcy aktorka i tancerz nie pokazywali się publicznie razem, ani nie mówili o sobie w wywiadach- to w mediach było bardzo głośno o ich związku . Para dopiero na pokazie Roberta Kupisza przestała się ukrywać. Halejcio i Barański wspólnie pozowali do zdjęć, a podczas samego pokazu nie zabrakło czułych gestów i spojrzeń. Zobacz: Halejcio i Barański razem na imprezie. Już nie ukrywają swojego związku? Według informacji "Faktu" Klaudia Halejcio i Tomasz Barański traktują swój związek bardzo poważnie. Okazuje się, że aktorka nie tylko zamieszkała z przystojniakiem z TzG, ale również przedstawiła go swoim rodzicom . - Tomek nalegał, by trzymać wszystko w tajemnicy, ale ona chciała już skończyć z sekretami. Zwłaszcza że już jakiś czas temu para zamieszkała razem. Oboje traktują tą znajomość bardzo poważne. Klaudia jest przekonana, że Tomek to ten jedyny i zapoznała go z rodzicami - zdradził informator tabloidu. Miejmy nadzieję, że już wkrótce znowu zobaczymy ich razem na oficjalnej imprezie! Zobacz na Polki.pl: Nowy romans? Halejcio rozpłynęła się opowiadając o Barańskim

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner