Ma niewiele ponad miesiąc, a już jest gwiazdą mediów. Ale nie ma się co dziwić. Nel, córeczka Klaudii Halejcio, wzbudzała zainteresowanie na długo przed porodem. Znana mama pokazała właśnie zdjęcie z pierwszej sesji maleństwa. Śpiąca dziewczynka w ślicznej sukience, z kokardką na głowie wygląda przesłodko! Sami zobaczcie.

Reklama

Pierwsza sesja Nel, córeczki Klaudii Halejcio

Ten rok to dla Klaudii Halejcio naprawdę niesamowity czas. Ledwie kilka tygodni temu została mamą, niedawno przeprowadziła się też do nowego, pięknego i luksusowego domu. W 500-metrowej willi młoda mama ma do dyspozycji basen, ogromny ogród, a nawet oczko wodne. Wprost idealne warunki do wychowywania dziecka.

Od momentu porodu, aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami swoimi, córeczki i partnera. Widać, że przeżywa naprawdę szczęśliwe chwile.

Zobacz także: Klaudia Halejcio przeżywa dramat: "Nie mogłam zrobić nawet kroku"

Na instagramowym profilu Halejcio pokazała się właśnie fotografia z pierwszej oficjalnej sesji Nel. Widzimy ją śpiącą, ubraną w piękną tiulową sukienkę w groszki, kokardkę na głowie, przytuloną do pluszaczka.

Zobacz także

W tym przypadku w powiedzeniu, że to prawdopodobnie najsłodszy widok, jaki dziś zobaczycie, nie ma krzty przesady. Bo i cóż może się z tym równać. Mała Nel zachwyciła obserwatorki Halejcio, w tym również inne gwiazdy.

Słodka mała kruszynka ????????

Wróżka❤️- pisze Natalia Siwiec.

Śliczna ❤️- zachwyca się Paulina Krupińska.

Niektórzy widzą również duże podobieństwo do mamy - Klaudii. Wśród nich również Basia Kurdej-Szatan, która sama kilka miesięcy temu urodziła synka, Henia.

Cudo???? mała Klaudi ❤️:D - napisała.

Ma Twój nosek - pisze inna obserwatorka.

A Wy też widzicie to podobieństwo?

Reklama

Modna mama i modne dziecko? Ubrania dla dzieci w każdym wieku kupisz w atrakcyjnych cenach, wykorzystując kod rabatowy 5. 10. 15.

Instagram/Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama