Klaudia Halejcio 2 czerwca po raz pierwszy została mamą, ale szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później, publikując zabawny filmik, na którym pokazała swoją pociechę. Córeczka Klaudii Halejcio otrzymała wyjątkowe imię - Nel. Aktorka zdecydowała, że nie zamierza ukrywać wizerunku dziewczynki i niedawno opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym widać twarz córeczki. Teraz Klaudia Halejcio znów pokazała uroczą fotografię z dzieckiem z okazji Dnia Ojca. Co na to partner gwiazdy?

Reklama

Klaudia Halejcio opublikowała nowe zdjęcie córki!

Gwiazda "Pierwszej miłości" trzy tygodnie temu została mamą i coraz chętniej publikuje w sieci wspólne zdjęcia ze swoją córeczką. Klaudia Halejcio otwarcie mówi o porodzie i pierwszych chwilach z dzieckiem, a nawet zaskakuje wyznaniami, że obecnie jest bardziej wypoczęta niż przed narodzinami córki, kiedy dużo pracowała. Teraz aktorka zdecydowała się w wyjątkowy sposób świętować pierwszy Dzień Ojca w życiu jej partnera i pokazała urocze zdjęcie taty z córką, którzy wspólnie odpoczywają. Pod uroczą fotografią aktorka napisała:

Tata na medal ❤️ Kocham Was! ???? ????‍????‍???? #mojarodzina #mójświat ???? #dzienojca

Pod zdjęciem córeczki Klaudii Halejcio, na którym dziewczynka śpi razem ze swoim tatą pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy uważają, że Nel jest bardzo podobna do swojej mamy.

Sama słodycz ????

Mini Klaudia

Ale podobna do mamusi ❤????

Mała Nela to prawdziwy słodziak ????

Zobacz także: Klaudia Halejcio ma nową fryzurę. Młoda mama pokazała, jak teraz wygląda!

Klaudia Halejcio coraz częściej publikuje zdjęcia swojej córeczki. Wygląda na to, że mała Nel już wyrasta na gwiazdę Instagrama.

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio po raz pierwszy zdecydowała się wspomnieć o swoim partnerze przy okazji swoich 30. urodzin, które para wspólnie spędziła na greckiej wyspie Zakynthos. A jak gwiazda "Pierwszej miłości" poznała tajemniczego Oscara?

To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe. - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Party".

Klaudia Halejcio odkąd została mamą chętnie spaceruje z córeczką po Warszawie. Co jakiś czas w mediach pojawiają się nowe zdjęcia gwiazdy przyłapanej przez paparazzi. Klaudia Halejcio zdecydowała się na stopniowy powrót do formy po porodzie, a ostatnio zaskoczyła wyjątkowym i intymnym zdjęciem, na którym pokazała nie tylko brzuch po ciąży, ale i bliznę po cesarskim cięciu.

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała bliznę po porodzie. Aktorka opublikowała wyjątkowe zdjęcie z córeczką!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama