Klaudia Halejcio już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą! Gwiazda przekazała tę radosną nowinę w Walentynki, ale nie zdecydowała się zdradzić płci swojego dziecka. Jednak najnowsze zdjęcie aktorki podgrzało emocje wśród fanów. Jedna z internautek dostrzegła na fotografii pewną rzecz, która jej zdaniem może sugerować, że Klaudia Halejcio spodziewa się... dziewczynki! Aktorka odpowiedziała na ten komentarz.

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała ciążowy brzuszek! Jest już naprawdę widoczny

Całą wyprawkę dla maluszka kupisz z atrakcyjną zniżką, podając w sklepie Smyk kod rabatowy.

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka?

Klaudia Halejcio przygotowuje się do swojej najważniejszej roli w życiu. Gwiazda i jej partner Oskar, już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszła mama ostatnio w rozmowie z magazynem Party przyznała, że jest bardzo podekscytowana i z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie nowego życiowego rozdziału. Aktualnie aktorka utonęła w poradnikach i książkach na temat małych dzieci i porodu.

Klaudia Halejcio na szczęście bardzo dobrze znosi ciążę i nie narzeka na żadne dolegliwości, z którymi często borykają się przyszłe mamy.

Zobacz także

W porównaniu z koleżankami, które opowiadały mi o typowych dolegliwościach pierwszego trymestru, czuję się zaskakująco dobrze. Mam nawet więcej energii niż zazwyczaj - przyznała aktorka w rozmowie z Party.

Słowa aktorki zdecydowanie potwierdzają jej najnowsze zdjęcia. Gwiazda wygląda rewelacyjnie i widać, że jest pełna energii. Klaudia Halejcio właśnie pochwaliła się fotografią, na której możemy zobaczyć jej zaokrąglony już brzuszek. Ale uwagę jednej z Internautek przykuł pewien różowy dodatek! Od razu pojawiło się podejrzenie, że gwiazda spodziewa się dziewczynki.

Czy ten różowy kocyk to sugestia? Gratuluję jeszcze raz ❤️❤️❤️ :* - zapytała Internautka.

Ale Klaudia Halejcio szybko odpowiedziała fance, że to nie jest żaden symbol, który zdradzałby płeć dziecka.

to tylko mój sweterek ???? - odpowiedziała Klaudia Halejcio.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie poczekać na oficjalne informacje od Klaudii Halejcio. Teraz życzymy przyszłej mamie i jej maleństwu przede wszystkim dużo zdrowia!

30-letnia aktorka już za kilka miesięcy powita na świecie swoje pierwsze dziecko! Gwiazda podzieliła się radosną nowiną w Walentynki.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama