Klaudia Halejcio opublikowała obszerną relację ze swoich 32. urodzin i nie ukrywa, że zaczęła świętować już od rana. Potem przyszedł czas na wizytę u jednego z najpopularniejszych fryzjerów gwiazd, Łukasza Urbańskiego. Aktorka podczas wieczornego przyjęcia zachwyciła w czerwonej kreacji i otrzymała ogromny bukiet czerwonych róż. To nie wszystko! Tylko spójrzcie na te torty...

Reklama

Klaudia Halejcio w królewskim stylu świętowała swoje urodziny!

Klaudia Halejcio w ostatnich latach zmieniła swoje życie. Aktorka "Pierwszej miłości" nie tylko została mamą małej Nel i przeprowadziła się do ogromnej willi, ale została też jedną z najpopularniejszych influencerek, a jej kariera mocno się rozwinęła.

Teraz aktorka zdecydowała się zorganizować przyjęcie dla najbliższych z okazji 32. urodzin i tego dnia Klaudia Halejcio świętowała już od samego poranka, publikując zdjęcie wprost z łóżka z balonami i szampanem. Potem przyszedł czas urodzinową kreację i aktorka zachwyciła w czerwonej mini, pozując z ogromnym bukietem róż. Sami spójrzcie!

Zobacz także: Klaudia Halejcio zostawiła dzieci z partnerem. To, co zobaczyła po pięciu minutach, odjęło jej mowę

Zobacz także

Znajomi Klaudii Halejcio i jej obserwatorzy na Instagramie pospieszyli z życzeniami i na koncie aktorki pojawiło się mnóstwo miłych słów i komplementów.

- Pięknie wyglądasz ! Wszystkiego najlepszego dżaga ????????????

- Młodziej już nie będzie ???? Najlepszego !!! Niech twoje szczęście i dobra passa trwa ????

- Ogromu miłości, dużo zdrówka ????????

- O właśnie ta sukienka najbardziej mi się podobała ???? - piszą fani.

Instagram / klaudiahalejcio

Podczas urodzin na Klaudię Halejcio czekały aż trzy torty, a dwoma z nich aktorka została obdarowana przez przyjaciółki. Tylko spójrzcie, jak wyglądało świętowanie 32. urodzin przez aktorkę!

Instagram / klaudiahalejcio
Instagram / klaudiahalejcio
Instagram / klaudiahalejcio
Instagram / klaudiahalejcio
Instagram / klaudiahalejcio
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama