Party Stories
Klaudia El Dursi o rozstaniu z dziećmi
Instagram,
Newsy

Klaudia El Dursi jest już po kwarantannie. Gwiazda "Hotelu Paradise" pokazała wzruszające zdjęcie z dziećmi

Klaudia El Dursi skończyła obowiązkową kwarantannę po powrocie z Bali i wreszcie mogła wrócić do rodziny. Gwiazda "Hotelu Paradise" opublikowała wzruszające zdjęcie z dziećmi.

Klaudia El Dursi skończyła właśnie obowiązkową kwarantannę po powrocie z Bali i wreszcie mogła wrócić do rodziny. Gwiazda "Hotelu Paradise" opublikowała wzruszające zdjęcie z dziećmi. Nawet na fotografii widać, jak bardzo za sobą tęsknili! Mama w końcu wróciła do domu!

Zobacz także: Klaudia El Dursi złamała zasady kwarantanny?! Prowadząca "Hotel Paradise" odpowiada na zarzuty

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi jest na Zanzibarze z rodziną. Jak synowie radzą sobie ze szkołą?

Klaudia El Dursi jest już po kwarantannie. Gwiazda wróciła do rodziny

Klaudia El Dursi ostatnich kilka miesięcy spędziła na Bali, gdzie powstawał program "Hotel Paradise". Po powrocie musiała przejść obowiązkową kwarantannę, co dla niej oznaczało dodatkowe dwa tygodnie z dala od stęsknionej rodziny. 

Nie obyło się również bez małej kontrowersji, kiedy po powrocie z lotniska Klaudia postanowiła odebrać pieczywo upieczone przez przyjaciela. Jednak jak wytłumaczyła, nie złamała zasad kwarantanny, ponieważ odebrała je zachowując odpowiednią odległość, a znajdowała się w samochodzie, ponieważ była w drodze z lotniska do domu w Bydgoszczy. 

Na szczęście dwutygodniowa kwarantanna szybko minęła i Klaudia może cieszyć się bliskością z rodziną. Wspólnym zdjęciem ze stęsknionymi synami podzieliła się na Instagramie: 

Razem💙 - napisała Klaudia pod zdjęciem. 

Nawet na zwykłej fotografii widać, jak bardzo za sobą tęsknili! Piękny rodzinny obrazek skomentowała nawet Marta z "Hotelu Paradise":

Z rodzinką najlepiej ❤️

Ciężko byłoby się z tym nie zgodzić! 

Zobacz także: Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" jest na kwarantannie pod nadzorem policji. Zdradziła, jak wygląda kontrola!

Klaudia El Dursi po dwutygodniowej kwarantannie po powrocie z Bali, gdzie nagrywała program "Hotel Paradise", wreszcie mogła wrócić do rodziny! Tylko spójrzcie, jacy byli za sobą stęsknieni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Klaudia ostatnich kilka miesięcy spędziła na indonezyjskiej wyspie na planie programu "Hotel Paradise" i bardzo tęskniła za rodziną. Najbliżsi przylecieli do niej z wizytą, jednak to nie zniwelowało ogromnej tęsknoty. Teraz mogą nadrobić swoją nieobecność. 

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi

Na szczęście dwa tygodnie obowiązkowej kwarantanny szybko minęło. 

Klaudia El Dursi trzyma kubek z kawą
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi
Newsy
Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" wkrótce wróci do Polski. Modelka będzie musiała przejść kwarantannę!
Klaudia El Dursi za pośrednictwem Instagrama zdradziła swoim fanom, że powoli kończy pracę na planie "Hotelu Paradise" i już wkrótce wraca do domu.

Klaudia El Dursi za pośrednictwem Instagrama zdradziła swoim fanom, że powoli kończy pracę na planie "Hotelu Paradise" i już wkrótce wraca do domu. Piękna modelka już od kilku miesięcy przebywa na Bali, gdzie nagrywa nowe, hitowe reality-show. Niestety, kilka dni temu Klaudia El Dursi przyznała, że ze względu na epidemię koronawirusa utknęła na Bali i nie wiadomo, kiedy będzie mogła wrócić do Polski.  Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski... Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego... - mówiła poruszona Klaudia El Dursi. Klaudia El Dursi nie ukrywała również, że jest przerażona tym, co dzieje się teraz na Bali, ale nie przerywała pracy na planie show. Teraz podzieliła się radosną informacją! Modelka kończy nagrania "Hotelu Paradise" i szykuje się do powrotu do Polski. Klaudia El Dursi przejdzie obowiązkową kwarantannę Klaudia El Dursi w swoim najnowszym wpisie na Instagramie oraz podczas relacji na InstaStories przyznała, że przed nią ostatni dzień na planie "Hotelu Paradise". Prowadząca reality-show przyznała, że wkrótce rozpoczynie wielkie pakowanie i wkrótce wróci do Polski.  Ostatni dni na Bali 🙏 Jeszcze trochę , jeszcze chwilkę , chwileczkę ... ➡️ 🏡💚- napisała Klaudia El Dursi.  Internauci zwrócili uwagę, że po powrocie z rajskiej wyspy Klaudia El Dursi będzie musiała przejśc obowiązkową kwarantannę. - Jeszcze troche jeszcze chwilka i 14 dniowa kwarantanna - Ah i te kwarantanny i inne cuda .. proszę się trzymać 👌🏻😘 -...

Klaudia El Dursi przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Nie mogła powstrzymać płaczu
Instagram
Newsy
Klaudia El Dursi wraca do Polski! Przez koronawirusa czeka ją kwarantanna
Klaudia El Dursi w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, kiedy będzie mogła wrócić do Polski.

Klaudia El Dursi w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, kiedy będzie mogła wrócić do Polski. Ostatnio piękna modelka przyznała, że kończy już prace na planie "Hotelu Paradise" i wkrótce będzie mogła wylecieć z Bali. Dziś podczas wywiadu w DDTVN opowiedziała, czy epidemia koronawirusa wpłynęła na prace na planie reality-show, a przy  okazji zdradziła, kto z rodziny jest z nią na rajskiej wyspie! Kiedy wyruszą w podróż do Polski? Klaudia El Dursi wraca do domu Klaudia El Dursi w śniadaniowym programie TVN przyznała, że wylatuje z Bali już 24 marca. Co ciekawe, prowadząca nowe rality-show "Hotel Paradise" nie będzie podróżować sama! Okauzje się, że jakiś czas temu przyleciała do niej mama.  Wcześniej Klaudię odwiedzili również jej partner i dzieci- rodzina modelki miała jeszcze raz przylecieć na rajską wyspę jednak ze względu na koronawirusa musieli zmienić swoje plany. Trochę czasu minęło od ich odwiedzin- mieli wrócić ponownie ale niestety sytuacje nie pozwoliła na to. Postanowiliśmy wspólnie, że lepiej i bezpieczniej będzie jak zostaną w Polsce i ja sama do nich dolecę. Ale teraz jest ze mną mama. Mama odwiedziła mnie tutaj na Bali, więc jest nowa grupa wsparcia. Miała wrócić trochę wcześniej, ale ze względu na zaistniałą sytuację postanowiłam ją troszkę tutaj przetrzymać ze względów bezpieczeństwa- przyznała w "Dzień Dobry TVN". A czy epidemia koronawirusa wpłynęła na prace na planie programu? Praca na planie nie została zakłócona, jedyne co to w trosce o nas w trosce o innych zaprzestaliśmy jakichkolwiek wycieczek w miejsca turystyczne. Po prostu spędzamy czas na terenie naszego hotelu i na terenie hotelu uczestników- przyznała Klaudia El Dursi. Przypominamy, że Klaudia El Dursi po powrocie do...

Hotel Paradise - Klaudia El Duris o kwarantannie
TV-Show
Co z kwarantanną Klaudii El Dursi? Gwiazda "Hotel Paradise" nie wróciła do partnera i dzieci!
Klaudia El Dursi z Hotelu Paradise tłumaczy, jak wygląda jej kwarantanna!

Klaudia El Dursi po trzech miesiącach pobytu na Bali, gdzie kręciła program "Hotel Paradise", wreszcie wróciła do Polski. Oczywiście ze względu na koronawirusa w naszym kraju, została wysłana na kwarantannę. Sporo kontrowersji wywołał fakt, że Klaudia w drodze do domu postanowiła odebrać chleb od jednego z przyjaciół. Czy w ten sposób złamała zasady kwarantanny? Jest stanowcza odpowiedź modelki! Klaudia El Dursi tłumaczy się z odebrania chleba! Gwiazda nie wróci do dzieci! Klaudia El Dursi na rajskiej wyspie Bali była ponad 3 miesiące. Już w trakcie nagrywania programu cały czas mówiła, że tęskni za polskim jedzeniem. Po powrocie do Polski postanowiła więc odebrać chleb od swojego przyjaciela, co wywołało sporo kontrowersji, ponieważ wedle nowych ustaleń wszyscy wracający do naszego kraju są poddawani kwarantannie. Klaudia postanowiła więc wyjaśnić sytuację na swoim InstaStories, gdzie zaznaczyła, że każdy podróżujący ma 24 godziny na powrót do domu i równie dobrze może pojechać komunikacją miejską, gdzie spotyka się wielu ludzi. Ona sama miała podstawiony samochód, więc poza mamą, z którą spędziła ostatnie dni na Bali, nie widziała nikogo. Chleb od przyjaciela odebrała zaś ze znaczącej odległości: Jak wiecie, wróciłam z trzymiesięcznej podróży z Bali, przez ostatni czas towarzyszyła mi moja mama i wczoraj wylądowałyśmy. Chciałam nadmienić, że osoby, które wracają do Polski, potem wsiadają do komunikacji miejskiej, każdy ma 24 godziny na to, żeby dostać się do domu. Ja miałam podstawiony samochód pod lotnisko. Nie brały udziału w tym osoby trzecie - wsiadłam tylko ja i moje mama i musiałyśmy się przetransportować do Bydgoszczy. Postanowiłam, że nie będę robić żadnych zakupów po drodze. Ale chciałam od...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner