Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Klara Lewandowska Klara Lewandowska, Anna Lewandowska Klara Lewandowska Klara Lewandowska
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
1/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Trwa zimowy obóz treningowy Anny Lewandowskiej, który odbywa się dwa razy w roku w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Obecna edycja przyciągnęła wiele znanych osób m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Zofię Ślotałę, które wraz z innymi uczestniczkami wylewają siódme poty pod okiem Anny Lewandowskiej oraz innych trenerów z jej ekipy. Okazuje się jednak, że tym razem gwiazdą obozu jest nie tylko Ania, ale również... Klara! 9-miesięczna córeczka towarzyszy swojej mamie w czasie wyjazdu, wzbudzając ogromne zainteresowanie uczestniczek i internautów.

 

Zobacz też: Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej! Jest Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała, polskie WAG's! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Zobaczcie najmłodszą i najsłodszą uczestniczkę obozu Anny Lewandowskiej! Uwaga, urocze fotki!

 

Polecamy: KLARA LEWANDOWSKA MA JUŻ DRUGI WÓZEK OD ZNANEGO PROJEKTANTA. CENA? OSZAŁAMIAJĄCA!

2/6
Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska jest oczkiem w głowie swojej mamy. Odkąd dziewczynka przyszła na świat - 4 maja 2017 roku - trenerka niemal nie rozstaje się ze swoją córeczką. Ania chętnie zabiera Klarę na spotkania, a nawet na mecze taty Roberta. Nic dziwnego, że dziewczynka pojechała z mamą również na obóz treningowy. W natłoku obowiązków, związanych z prowadzeniem obozu, Anna Lewandowska nie zapomina jednak o obowiązkach mamy. Specjalnie przygotowuje dla Klary zdrowe posiłki.

- Na obozie by Ann nie tylko uczestniczki zdrowo jedzą, mamunia gotuje dla Klaruni same pyszności - czytamy na profilu Anny Lewandowskiej.

Na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się sporo zdjęć Klary z obozu. Zobaczycie je na następnych stronach.

3/6
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wolne chwile poświęca na zabawy z 9-miesięczną Klarą. Prawda, że słodkie? ;)

4/6
Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara poznaje nowe smaki! :) 

5/6
Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Córeczka Lewandowskich ma sporo przyszywanych cioć, które chętnie zabawiają dziewczynkę w przerwach między treningami. ;)

6/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Wszystkie zdjęcia z Klarą w roli głównej cieszą się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Zbierają mnóstwo polubień i jeszcze więcej komentarzy! Rośnie nam nowa gwiazda internetu!