Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
EastNews

Klara Lewandowska ćwiczy z aplikacją swojej mamy! Taki trening wykonują prawdziwi zawodowcy

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
EastNews

Anna Lewandowska już za chwilę po raz drugi zostanie mamą! Chociaż poród to kwestia dni, to jednak trenerka w dalszym ciągu nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Co więcej do ćwiczeń angażuje też swoją córeczkę, która wykonuje je jak zawodowiec! Zobaczcie jak Klara razem z mamą pięknie trenuje! 

Zobacz także: Ku rozpaczy Ani Lewandowskiej, mała Klara nie chce ich nosić! "Po kim ona to ma?"

Klara Lewandowska ćwiczy z mamą jak prawdziwy zawodowiec!

Klara Lewandowska aktywność fizyczną ma już we krwi! Nic dziwnego, w końcu miłość do sportu odziedziczyła po swoich wspaniałych rodzicach. Chociaż dziewczynka ma zaledwie kilka lat, to chętnie uczestniczy w ćwiczeniach razem z tatą czy mamą. Co więcej podczas ostatniego obozu Ani Lewandowskiej, Klara dzielnie ćwiczyła ze wszystkimi uczestnikami i widać, że sprawia jej to ogromną frajdę. 

Ostatnio na Isntastory Ani Lewandowskiej pojawił się filmik, na którym ciężarna trenerka ćwiczy z Klarą. Widzimy na nim, jak mama i córka korzystają z aplikacji stworzonej oczywiście przez Anię Lewandowską. Dziewczynka jest naprawdę bardzo zaangażowana w ćwiczenia i idealnie stara się odwzorować każdy ruch! Nawet sama trenerka podkreśliła, że Klara wykonała wszystko "super"! 

Trzeba przyznać, że Klara od pierwszych chwil życia aktywnie uczestniczy w ćwiczeniach razem z mamą i tatą. Ciekawe czy również drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich, również będzie tak zaangażowane i z ogromną radością będzie przystępowało do ćwiczeń. Przypomnijmy, że poród Ani to kwestia najbliższych dni! Już niedługo dowiemy się, czy Klara będzie miała braciszka czy siostrzyczkę.

Tymczasem zobaczcie jak dziewczynka radzi sobie z mamą podczas ćwiczeń. My jesteśmy pełni podziwu i nawet po cichu zazdrościmy tak ogromnego zapału do trenowania. Ani i Robertowi rośnie prawdziwa, sportowa gwiazda!

Instagram

Klara nie odpuszcza nawet na chwilę i dzielnie wykonuje wszystkie ćwiczenia do końca! W odbiciu w lustrze możemy też zobaczyć już naprawdę duży brzuszek Ani. 

Instagram

Już za chwilę Ania i Robert Lewandowscy przywitają na świecie swoją drugą pociechę!

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Jak Martyna z "Hotelu Paradise" radzi sobie z rozstaniem? Wiemy, czego nigdy nie wybaczy facetowi!

zobacz 01:37