Anna Lewandowska na Instagramie Klara Lewandowska podczas zakupów tańczy na dywanie Anna Lewandowska na zakupach Anna Lewandowska na Instagramie Anna Lewandowska na Instagramie
Anna Lewandowska na Instagramie
Instagram
Zobaczcie zdjęcia
1/5
Anna Lewandowska na Instagramie
Instagram

 

Ania Lewandowska wybrała się dziś na zakupy. Podczas gdy ona przymierzała ciuchy, jej córeczka Klara bawiła się na podłodze. Żona Roberta Lewandowskiego nagrała krótki filmik, na którym widzimy Klarę tańczącą w rytm świątecznego megahitu "Last Christmas" grupy Wham. Umieściła go na swoim Instastories.

Ania często zabiera rodzinę na zakupy. Ostatnio widzieliśmy jak wspólnie kupowali choinkę. Widać, że Klara jest prawdziwym oczkiem w głowie słynnych rodziców i wszystkie chwile starają się spędzać wspólnie.

Zobaczcie na kolejnej stronie jak słodko wyglądała Klara!

 

Zobacz też: Stylowi Lewandowscy na świątecznych zakupach! Co droższe - torebka Ani czy kurtka Roberta?

2/5
Klara Lewandowska podczas zakupów tańczy na dywanie
Instagram

 

Trzeba przyznać, że mała Klara podrygująca na sklepowym dywanie to przesłodki widok! I jeszcze ta czerwona sukienka w świąteczny wzorek. Stylowa, prawda?

Klara chyba naprawdę lubi taniec - niedawno tańczyła do piosenki Ewy Farnej.

A co wybierała w sklepie jej mama?

 

Zobacz: Anna Lewandowska zdradziła, jak widzi przyszłość Klary! Co na to Robert?

3/5
Anna Lewandowska na zakupach
Instagram

 

Anna Lewandowska pokazała też zdjęcie z przymiarek w salonie Zaquad. Wybrała bardzo klasyczny wełniany płaszcz w kratę z wielkimi kieszeniami. Kosztuje 1300 zł. Ale wygląda naprawdę dobrze.

Płaszcz w kratę Zaquad
Mat. promocyjne
Mat. promocyjne

4/5
Anna Lewandowska na Instagramie
Instagram

 

Anna Lewandowska pochwaliła się, że miała dziś "babski dzień", który spędziła z koleżanką - Edytą, również trenerką i dietetyczką. 

Połączyła nas wspólna pasja! Pamietam jak to Edytka wspierała mnie ciepłym słowem w czasie ciąży. Teraz sama jest w tym pięknym stanie (po raz 3) Od lat prowadzimy wspólny projekt Healthy Ciąża - napisała na Instagramie.

5/5
Anna Lewandowska na Instagramie
Instagram