Robert Lewandowski, Klara Lewandowska tulą się do siebie
Instagram

Klara Lewandowska nie nudzi się na kwarantannie. Tylko spójrzcie, jak bawi się z tatą

Robert Lewandowski, Klara Lewandowska tulą się do siebie
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy szykują się do przyjścia na świat ich drugiego dziecka. Już za miesiąc po raz kolejny zostaną rodzicami. Tym bardziej muszą na siebie uważać w dobie panującej na całym świecie epidemii koronawirusa. Anna i Robert stosują się do zaleceń i wraz z Klarą spędzają czas w domu. 

Choć mogłoby się wydawać, że dziewczynka jest już znudzona, wszystko wskazuje na to, że jest wręcz przeciwnie. Zobaczcie, jaką nową zabawę wymyśliła wraz z tatą. Robert Lewandowski miał spore wyzwanie przed sobą!

ewydanie

Roberta Lewandowski bawi się ze swoją córką Klarą

Klara Lewandowska jeszcze nigdy nie spędzała tyle czasu z rodzicami! Przypomnijmy, że niedawno Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji nogi, co zmusiło go do zrezygnowania na jakiś czas z treningów i rozgrywek. Teraz z kolei cała rodzina chroni się przed koronawirusem spędzając wspólne chwile w domu. Klara jest naprawdę szczęśliwa, o czym świadczą zdjęcia i nagrania, które pojawiają się w internecie.

Niedawno mogliśmy podziwiać, jak dziewczynka gra z tatą w piłkę nożną i strzela mu karne. Teraz z kolei Robert musiał dostosować się do jej zainteresowań. Piłkarz zgodził się na to, aby córeczka pomalowała mu twarz!

Ciąg dalszy zabaw w domu trwa... 🌼🤗 Kreatywność: wchodzimy na high level😎😁😁😁 - napisała pod zdjęciem Klary i Roberta rozbawiona Anna Lewandowska.

Musimy przyznać, że Robert to tata na medal! Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are still at home ... 🌼🤗 Creativity: high level😎😁 Seeing what’s here and now .... We are not always able to control what’s going on around us, but we have an impact on how we react to it!▶ ️New post on my blog ______________________ Ciąg dalszy zabaw w domu trwa... 🌼🤗 Kreatywność: wchodzimy na high level😎😁😁😁 ____ ▶️ Nowy post na blogu www.hpba.pl Dostrzeganie… Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które nam się przytrafiają , ale mamy wpływ na to, jak na nie reagujemy! #annalewandowska #blog #newpost #baby #lewy #robertlewandowski

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Już niedługo ich rodzina się powiększy. Trzymamy kciuki!

Walentynki Ani i Roberta Lewandowskich

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48